Zveme vás na Designblok

Přehlidka nekonečné fantazie proběhne letos na podzim v Praze také za naší účasti. Je nám ctí, že nás kurátorská rada vybrala do laboratoře současného designu. Díky tomu uvidíte naše nejlepší projekty od 17. do 21. října vystavené v Openstudiu. RECY věci tam rozhodně zaujmou, přijďte se přesvědčit na vlastní oči.

Dejte věcem druhou šanci

Porota

Nejen veřejnost, ale i porotci určí nejzajímavější výrobek. Seznamte se s porotou, prosíme. Martina Macková, Brand manažerka zastupující výrobce barev Balakryl. Judita Nechvátalová, ředitelka agentury Green Cat, která je organizátorem akce. Marian Lacek, designér, kterého fascinuje přetvoření odpadu ve funkční výrobky. Antonín Wenzel, designér žijící tématy udržitelného životního stylu.

Upcycling

Balakryl RECY věci je unikátní soutěž, která si po právu zaslouží být součástí tak prestižní a populárnía akce, jakou Designblok je. Myšlenka věci opravovat a nevyhazovat oslovuje stále více lidí. Jsme nadšeni z úžasných projektů, které účastníci vytvořili během letošního workshopu v Ostravě. Ty jsou ovšem jen špičkou ledovce. Rychle roste komunita dalších nadšených tvůrců, kteří se sice nepřihlásil do soutěže, ale upcycling je jejich koníčkem a někdy i posláním.