Proč Balakryl?

Pro Balakryl je dlouhodobou prioritou nejen prvotřídní kvalita a uživatelsky přívětivé aplikační vlastnosti, ale rovněž ekologie.

Kvalita

Jednoduchá aplikace

Ekologie

Plechovka Balakrylu

6 Výhod vodou ředitelných barev

Rychle schnou

Bez zápachu

Trvanlivost

Nežloutnou

Nezávadné

Žádné nebezpečí

Na počkání vám natónujeme jakoukoli barvu

Vyberte si mezi 20 000 odstíny ten pravý

Nevybrali jste si mezi běžnými barvami? Nevadí. Vybrané výrobky Balakryl vám můžeme natónovat přesně tak, jak si přejete. Na výběr pak budete mít až z 20 000 odstínů. Podívejte se, jak to funguje.

Prodejní místa

Kvalita oceňovaná profesionály

Když mluvíme o kvalitě výrobků Balakryl, nemluvíme jen tak do větru. Na naše produkty neustále dohlížejí v laboratořích PPG a profesionálové z cechu malířů a lakýrníků je pravidelně porovnávají s konkurencí v tzv. slepých testech. I když jsme už posbírali spoustu cen a certifikátů, tím největším oceněním našich výrobků je zájem zákazníků. Koupili si od nás už přes 50 000 000 plechovek Balakrylu.

 1. 50 000 000

  Tolik plechovek Balakrylu si už koupili naši zákazníci.

 2. Vysoká kvalita

  Vysokou kvalitu výrobků Balakryl soustavně potvrzují naše laboratoře.

 3. Obliba u profesionálů

  Naše barvy jsou úspěšné ve slepých testech cechu malířů a lakýrníků.

Naše atesty

Zakládáme si na šetrném přístupu k životnímu prostředí. Proto jsou všechny naše produkty ekologické a vodou ředitelné. A některé mají navíc i dodatečné certifikace. Jsou tak naprosto bezpečné pro přírodu i pro vás.

 • Styk s potravinami

 • Dětské hračky a nábytek

 • Protiskluzové atesty

Ekologie

Když jde o ekologii, měli jsme v Balakrylu vždy jasno. Nejenže důrazně prosazujeme ekologický přístup v naší výrobě, ale zároveň se snažíme inspirovat k dodržování pravidel ochrany životního prostředí další výrobce. Ve srovnání s konkurencí najdete v našem portfoliu nejvíce produktů, které ministerstvo životního prostředí certifikovalo jako ekologicky šetrný výrobek.

Žádné nebezpečné látky

V žádném výrobku značky Balakryl nenajdete nebezpečné látky a těžké kovy. Některé produkty tak splňují evropskou normu EN 71 pro povrchovou úpravu hraček pro děti od 3 let (část 3 – Migrace prvků). Naše produkty vyrábíme podle ISO 14001, což je environmentální systém kvality.

Obaly vyhodíte do koše

Balakryl se jako první zbavil látek ohrožujících životní prostředí, proto obaly se zaschlými zbytky barev můžete vyhodit do běžného komunálního odpadu. Jiné barvy na rozdíl od Balakrylu patří mezi nebezpečný odpad a podle platné legislativy musí být likvidovány výhradně na skládkách nebezpečného odpadu.

Katalog produktů

Katalog výrobků

U nás najdete nejlepší produkty na nové i renovační nátěry. Vyberte si barvy na dřevo, kov, beton, plast nebo omítky.

Stáhnout katalog

Natírejte všechny povrchy

Je jedno, co potřebujete natřít. V nabídce Balakrylu najdete nejlepší vodou ředitelné, ekologické barvy na dřevo, kov, beton, plasty, speciální povrchy i omítky.

Univerzální barvy

Univerzálními barvami Balakryl UNI můžete natírat dřevěné, kovové a třeba i některé plastové povrchy. Používají se k vrchním nátěrům, pokud je použijete na kov, musíte nejdřív povrch natřít antikorozní barvou. Univerzální nátěry se hodí hlavně pro renovace nebo nátěry různých materiálů vedle sebe. Barvy Balakryl UNI jsou tím nejjednodušším a nejrychlejším řešením.

Barvy na dřevo

Pokud se chystáte natírat dřevo, můžete si vybrat z pestrého sortimentu produktů Balakryl na dřevo. Bezbarvé laky zachovají přírodní kresbu, strukturu a barvu dřeva, navíc ochrání povrch před povětrnostními vlivy nebo mechanickým opotřebením. Lazury zase zabarví dřevo do požadovaného odstínu a zdůrazní jeho strukturu. Barvy naopak skryjí každou vadu dřeva.

Barvy na kov

Kovový povrch ničí koroze, proto mu dopřejte nátěr Balakryl s antikorozní ochranou. Speciální nátěry Balakrylu na kov dobře chrání ploty, vrata, brány, mříže, zábradlí i střechy. Uvnitř si pak zaslouží vaši péči radiátory a teplovodní trubky. Vybírejte mezi základními nátěry, jednovrstvou barvou kombinující vlastnosti základní a vrchní barvy v jedné plechovce nebo nátěry na topení.

Speciální barvy

Plasty a beton vypadají na první pohled nezničitelně. Ale nezničitelné nejsou – stejně jako dřevo nebo kov potřebují ochranu. Sáhněte po speciálních latexových barvách Balakryl, které se snadno aplikují, aniž je nutné použít základní barvu. Díky tomu ochráníte speciální povrchy, aby vám vydržely co nejdéle.

Plechovky

Nevíte si rady?
Využijte jednoduchého pomocníka na výběr barvy.

Naše označení

Atest pro styk s potravinami

Atest na dětské hračky

Zvýrazňuje kresbu dřeva

Protiskluzový atest

Vyplňuje nerovnosti

Vynikající přilnavost

Vynikající tvrdost

Výborná kryvost

UV filtr

Odolnost proti povětrnosti

Antiblocking efekt

Nepraská a neolupuje se

Odolá vysokým teplotám

Proti rzi

Omyvatelný

Proti houbám a hmyzu

Hloubková ochrana

Prodejní místa

Potřebujete odbornou radu? Navštivte naše prodejny.

Kompletní přehled včetně našich tónovacích center najdete zde.

Prodejní místa