Produktová řada KOV

KOV 2v1

Vodou ředitelná jednovrstvá krycí barva určená k novým i renovačním nátěrům kovů, plechů, lehkých kovů, oceli a dalších včetně cementovláknitých materiálů v interiéru i exteriéru. Nátěr poskytuje dlouhodobou antikorozní ochranu zejména v exteriéru.

KOV 2v1

Antikorozní pigmenty

Receptura obsahuje vysoce účinné antikorozní pigmenty, proto je mimořádně vhodná pro nátěry povrchů i s vyšším korozním zatížením jako jsou střechy a klempířské výrobky.

KOV 2v1

Ekonomické řešení

Spojuje vlastnosti základní i vrchní barvy v jedné plechovce. Proto není nutné kupovat dva výrobky. Kov 2v1 šetří nejen finance, ale i námahu a čas, který byste strávili natíráním zejména velkých ploch.

KOV 2v1

Voděodolná receptura

Tato vlastnost umožňuje nátěru odpuzovat vlhkost a chránit povrch před nepříznivými povětrnostními vlivy. Receptura Kov 2v1 je přizpůsobena pro ochranu v exteriéru.

KOV 2v1

Rychleschnoucí a bez zápachu

Vodou ředitelná receptura je rychleschnoucí. To znamená, že během jediného dne můžete povrch natřít a téhož dne ho začít používat. Během aplikace a ani po zaschnutí barva nezapáchá.

Použití

  • Nové i renovační nátěry zejména pozinkovaného (i nezoxidovaného), železného nebo ocelového plechu, lehkých kovů, oceli a dalších včetně cementovláknitých materiálů.
  • Vhodná na střešní krytiny, potrubí, kovové ploty, zábradlí, nábytek, klempířské výrobky apod.

Informace o produktu

Balení: 0,7 kg; 2,5 kg; 9 kg
Barevné odstíny: Vzorník v PDF
Konečný vzhled: matný
Vydatnost: 6 – 9 m2/kg v 1 vrstvě
Doba spotřeby: 2,5 roku

Nenáročná aplikace

  1. Obsah před aplikací důkladně rozmíchejte.
  2. Kovové podklady zbavte nepřilnavých starých nátěrů a rzi. Povrch musí být dobře očištěný, suchý a hladký, zbavený vosku a mastnot.
  3. Na takto upravené povrchy můžete nanášet neředěný Balakryl Kov 2v1 ve 2–3 vrstvách v intervalu 4–6 hodin při teplotě 20°C. Teplota podkladu a okolí nesmí klesnout pod 10°C.
  4. Pomůcky po použití ihned omyjte vodou.

KOV 2v1

interiér

exteriér

Odolnost proti povětrnosti

Proti rzi

Výborná kryvost

váleček

stříkací pistole

štětec

VODOU ŘEDITELNÁ

EKOLOGICKÉ

Přílohy ke stažení

Bezpečnostní list 2017

Prohlášení o shodě

Technický list

Tento výrobek si můžete zakoupit u našich prodejců

SEZNAM PRODEJCŮ

Produktová řada Produktová řada KOV

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím