Produktová řada SPECIAL

Tabulová barva

Vodou ředitelná barva na dřevo a kov je vhodná pro povrchové a renovační nátěry školních tabulí, ploch vhodných pro psaní křídou a ping pong stolů v interiéru a exteriéru. Nátěr poskytuje účinnou ochranu a hladký matný vzhled. Svými vlastnostmi je ideální pro použití na tabule, kde při psaní křídou přilne ke struktuře povrchu a lze ji snadno utřít.

Tabulová barva

Výborná kryvost

U krycích barev velmi důležitý parametr, což znamená, že už při 2 nátěrech povrch spolehlivě překryje. Nátěr je hustý, viditelně redukuje nerovnosti povrchu a zvyšuje jeho estetický vzhled a lépe odráží světlo.

Tabulová barva

Snadná aplikace

Lehká roztíratelnost a snadná aplikace nátěru je zárukou toho, že lze vše zvládnout jako profesionál s dosáhnutím kvalitního a zároveň trvanlivého nátěru.

Tabulová barva

Rychleschnoucí, bez zápachu

Vodou ředitelná receptura je rychleschnoucí. To znamená, že doba schnutí je mnohem kratší jako po použití rozpouštědlových barev. Během aplikace a ani po zaschnutí barva nezapáchá.

Tabulová barva

Mechanická odolnost

Barva je schopna odolat opakovanému psaní křídou a mokrému čištění. Na tabuli tak můžete psát znova a znova. Povrch tabule je popisovatelný 24 hodin po aplikaci nátěru.

Použití

 • Vodou ředitelná barva na dřevo a kov určená zejména pro povrchové a renovační nátěry školních tabulí, pingpongových stolů a jiných vhodných ploch pro psaní křídou.
 • Receptura je vhodná i na nátěry hraček a podkladů, které přicházejí do přímého kontaktu se suchými potravinami.

Informace o produktu

Balení: 0,7 kg
Barevné odstíny: černá, zelená
Konečný vzhled: matný
Vydatnost: 9 – 12 m2/kg v 1 vrstvě
Doba spotřeby: 2,5 roku

Nenáročná aplikace

 1. Obsah před aplikací důkladně rozmíchejte.
 2. Podklad musí být pevný, bezprašný, suchý, hladký a čisté.
 3. Staré nátěry se špatnou přilnavostí musí být odstraněny až na podklad.
 4. Úprava podkladu (tabule) je závislá na jeho druhu.

  a. Dřevo – povrch dřeva musí být dokonale vybroušen brusným papírem, zbaven prachu a pryskyřice. Savé povrchy opatřete nátěrem Balakryl Základ na dřevo v 1 – 2 vrstvách Pro venkovní více namáhané nátěry použijte Balakryl Napouštědlo – fungicidní napouštědlo na dřevo.

  b. Kov – povrch je nutné zbavit rzi, očistit od mastnoty a starých nepřilnavých nátěru. Podklad natřete základní antikorozní barvou Balakryl Antikor v 1–2 vrstvách.

 5. Na takto upravený povrch můžete nanášet neředěný Balakryl Tabulová barva ve 2 vrstvách v intervalu 4 –6 hodin při teplotě 20°C. Teplota podkladu a okolí nesmí klesnout pod 10°C.
 6. Pomůcky po použití ihned omyjte vodou.

Tabulová barva

interiér

exteriér

Atest na dětské hračky

Atest pro přímý styk s potravinami

váleček

stříkací pistole

štětec

VODOU ŘEDITELNÁ

EKOLOGICKÉ

Přílohy ke stažení

Bezpečnostní list 2018

Technický list

Certifikát hračky

Certifikát Styk s potravinami

Certifikát VOC

Tento výrobek si můžete zakoupit u našich prodejců

SEZNAM PRODEJCŮ

Produktová řada Produktová řada SPECIAL

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím