Produktová řada UNIVERZÁL satin

UNI SATIN

Vodou ředitelná vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním vrchním náterům kovu, dřeva,betonu, omítek, plastů a dalších materiálů v interiéru i exteriéru. Nátěr poskytuje povrchu účinnou ochranu a hladký saténový vzhled v široké škále atraktivních barevných odstínů.

UNI SATIN

Výborná kryvost

U krycích barev velmi důležitý parametr, proto je Balakryl UNI satin v kategorii 1, což znamená, že při 2–3 nátěrech povrch spolehlivě překryje. Díky kvalitním pigmentům a pojivu je nátěr hustý a lehce roztíratelný.

UNI SATIN

Snadná aplikace

Nejlepší roztíratelnost a mimořádně snadnou aplikaci, máme potvrzenou a ověřenou! Potvrdilo to i přes 30 profesionálních malířů a lakýrníků z Čech, Slovenska i Maďarska, kteří se zúčastnili slepého testu.

UNI SATIN

Dlouhodobá životnost

Pokud dodržíte aplikační postup, nátěr vydrží několik let i v exteriéru. UNI satin je tepelně odolný, stálobarevný, odolný proti poškrábání se snadnou údržbou při opětovném přetíraní.

UNI SATIN

Rychleschnoucí a bez zápachu

Vodou ředitelná receptura je rychleschnoucí. To znamená, že během jediného dne můžete povrch natřít a téhož dne ho začít používat. Během aplikace a ani po zaschnutí barva nezapáchá.

Použití

  • Nové i renovační vrchní nátěry zejména pozinkovaného nebo ocelového plechu, hliníku, mědi, betonu, neglazované keramiky, dřeva, dřevotřískové desky, vláknocementové materiály, plasty a také k nátěrům těles ústředního topení, okenních rámů, dveří, zárubní, zábradlí, střech, nábytku apod.
  • Lze použít pro základní i vrchní nátěry a po zředění vodou i jako napouštědlo na porézní stavební materiály.
  • Receptura je vhodná i na nátěry hraček, dětského nábytku a podkladů, které přicházejí do přímého kontaktu se suchými potravinami.

Informace o produktu

Balení: 0,7 kg; 2,5 kg
Barevné odstíny: Vzorkovník UNI MAT / LESK / SATIN v PDF
Konečný vzhled: saténový
Vydatnost: 6 – 9 m2/kg v 1 vrstvě
Doba spotřeby: 2,5 roku

Nenáročná aplikace

  1. Obsah před aplikací důkladně rozmíchejte.
  2. Dřevo – povrch dřeva dokonale vybruste a zbavte prachu. Savé podklady napusťte zředěným Balakryl UNI nebo opatřete nátěrem Balakryl Základ na dřevo v 1–2 vrstvách. Pro venkovní více namáhané nátěry použijte Balakryl Napouštědlo na dřevo.
    Kov – povrch je nutné zbavit rzi a očistit od mastnoty. Podklad natřete základní antikorozní barvou Balakryl Antikor v 1 – 2 vrstvách.
  3. Na takto upravené povrchy můžete nanášet neředěný Balakryl Uni ve 2–3 vrstvách v intervalu 4 –6 hodin při teplotě 20°C. Teplota podkladu a okolí nesmí klesnout pod 10°C.
  4. Pomůcky po použití ihned omyjte vodou.

 

Není tento výrobek to, co hledáte? Prohlédněte si naše další produkty.

UNI SATIN

interiér

exteriér

Výborná kryvost

Atest na dětské hračky

Atest pro přímý styk s potravinami

váleček

stříkací pistole

štětec

VODOU ŘEDITELNÉ

EKOLOGICKÉ

20 000 barevných odstínů

Nevybrali jste si? V kolorovacích centrech Balakryl lze natónovat právě ten odstín, který požadujete.

Produktová řada Produktová řada UNI

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím