Produktová řada DŘEVO

NAPOUŠTĚDLO

Vodou ředitelné bezbarvé fungicidní a insekticidní napouštědlo k napouštění dřeva pod vodou ředitelné i syntetické laky, lazury a krycí barvy. Pro preventivní a léčebnou péči o dřevo zejména v exteriéru.

NAPOUŠTĚDLO

Prevence je důležitá

Je doporučené pro preventivní ošetření zdravého masivního dřeva, ale i na léčebné ošetření napadaného nebo nakaženého dřeva. Zachovává přitom původní přirozenou kresbu dřeva.

NAPOUŠTĚDLO

Voděodolná receptura

Díky nové technologii „Oleomethrine“ s obsahem oleje, proniká hluboko do dřeva – 2 x účinněji než tradiční mikro-emulze. Olej zároveň konzervuje dřevo a brání pronikání vody.

NAPOUŠTĚDLO

Ochrana dřeva

Obsahuje látky, které dlouhodobě chrání dřevo proti útokům dřevokazného hmyzu a dřevo zabarvujících hub způsobujících zamodrání a hnilobu.

NAPOUŠTĚDLO

Rychleschnoucí a bez zápachu

Vodou ředitelná receptura je rychleschnoucí. To znamená, že během jediného dne můžete povrch natřít a téhož dne ho začít používat. Během aplikace a ani po zaschnutí barva nezapáchá.

Použití

  • Pro bezbarvé napouštění všech druhů dřeva v interiéru i exteriéru, kde zabezpečuje preventivní ochranu dřevěných staveb, trámů, plotů, okenních rámů, zahradního nábytku, pergol apod.
  • Není určeno k nátěrům dřevěných materiálů přicházejících do přímého styku s potravinami a krmivy a pro nátěry dětských hraček, včelích úlů a skleníků.
  • Používejte přípravek na ochranu dřeva bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Informace o produktu

Balení: 0,5 l; 2 l
Barevné odstíny: bezbarvý
Vydatnost: 80 – 120 ml/m2
Doba spotřeby: 2,5 roku

Nenáročná aplikace

  1. Obsah před aplikací důkladně protřepejte.
  2. Nanášejte na suché, opracované nebo surové dřevo zbavené kůry a lýka. Povrch očistěte od prachu a nečistot. Aplikujte štětcem, válečkem, namáčením nebo impregnací ve 2 vrstvách.
  3. Nanášení stříkáním je zakázáno a napuštěný povrch dřeva nesmí být broušen. Po úplném zaschnutí je nutné na ošetřený povrch aplikovat vrchní nátěr.
  4. Pomůcky po použití ihned omyjte vodou.

NAPOUŠTĚDLO

interiér

exteriér

Hloubková ochrana

Proti hmyzu, plísním a houbám

Odolnost proti povětrnosti

váleček

štětec

VODOU ŘEDITELNÉ

Přílohy ke stažení

Bezpečnostní list 2018

Prohlášení o shodě

Technický list

Tento výrobek si můžete zakoupit u našich prodejců

SEZNAM PRODEJCŮ

Produktová řada Produktová řada DŘEVO

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím