Kontakty

Kontakty

PPG Deco Czech a.s.

Sídlo společnosti

Břasy 223
338 24 Břasy
Tel.: 532 193 911

Infolinka

800 10 10 00
(Po – Pá: 8:00 – 18:00 hod)

E-mail: balakryl@ppg.com
Web: www.balakryl.cz

SEZNAM REGIONÁLNÍCH MANAGERŮ

REGIONÁLNÍ MANAGEŘI
Region Název regionu Jméno a příjmení Kontakt E-mail
1. Severní, Východní Čechy a Praha Miloslav Fridrich 606 655 835 Miloslav.Fridrich@ppg.com
2. Jižní a Severní Čechy Radek Nožička 601 377 429 Nozicka@ppg.com
3. Severní a Jižní Morava Jiří Krejčí 606 714 548 Jiri.Krejci@ppg.com
1. 2. 3. Key Account Manager DIY řetězce a velkoobchody Hana Bechyňová 737 285 933 Hana.Bechynova@ppg.com

Infolinka BALAKRYL: 800 10 10 00 (Po – Pá: 8:00 – 18:00 hod), e-mail: balakryl@ppg.com



TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCI

TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCI
  Název regionu Jméno a příjmení Kontakt E-mail
1. Západní Čechy a Praha Radek Kříž 724 093 723 radek.kriz@ppg.com
2. Západní a Severní Čechy Jana Buriánková 724 202 431 jana.buriankova@ppg.com
3. Severní Čechy Martin Čížek 602 302 653 martin.cizek@ppg.com
4. Jižní Čechy Ondřej Podlaha 737 280 125 podlaha@ppg.com
5. Jižní Morava Jiří Pospíšil 737 285 965 jiri.pospisil@ppg.com
6. Morava Radovan Cita 602 411 400 radovan.cita@ppg.com

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím