O nás

Kvalita produktů a ekologie

Kvalita produktů

Vysoká kvalita výrobků Balakryl byla již mnohokrát potvrzena. Balakryl je držitelem značky kvality Czech Made a o kvalitě výrobků této značky svědčí i jejich kladné hodnocení ve spotřebitelských testech a několik veletržních ocenění, např. Test MF Dnes – Doporučený nákup, Zlatá medaile veletrhu IBF, Zlatá medaile veletrhu Protech a další. Výsledkem postupné modernizace výroby je zisk evropských certifikátů kvality ISO 9001 a ISO 14001, potvrzující ekologické postupy.

Vysoká kvalita výrobků Balakryl je soustavně dozorována laboratořemi PPG a jednotlivé produkty jsou pravidelně porovnávány s konkurencí profesionály z Cechu malířů a lakýrníků v tzv. slepých testech. Přes všechny tyto certifikáty ale za nejdůležitější považujeme zájem našich zákazníků, o kterém svědčí i více než 50 000 000 dosud prodaných plechovek Balakrylu.

Ekologie

Značka Balakryl vždy velmi důrazně prosazovala ekologické přístupy, a to nejen ve své výrobě, ale snažila se ze své pozice přimět k dodržování pravidel ochrany životního prostředí také ostatní výrobce. V porovnání s ostatními výrobci z oboru má Balakryl ve svém portfoliu největší počet výrobků, které byly v minulosti oficiálně certifikovány Ministerstvem životního prostředí jako Ekologicky šetrný výrobek.

Téměř u všech výrobků Balakryl byly odstraněny nebezpečné látky a těžké kovy. Některé nátěrové hmoty Balakryl tak splňují evropskou normu pro povrchovou úpravu hraček pro děti od 3 let EN 71 (část 3 – Migrace prvků). Výrobky Balakryl jsou vyráběny podle ISO 14000 – enviromentální systém kvality.

Balakryl jako první vyloučil ze svých výrobků také látky ohrožující životní prostředí, a proto se obaly se zaschlými zbytky barev mohou likvidovat v běžném komunálním odpadu. Zbytky obvyklých barev jsou přitom nebezpečným odpadem a měly by být likvidovány výhradně na skládkách nebezpečného odpadu v souladu s platnou legislativou.

Přílohy ke stažení

Certifikát ISO

Novinky

28. 11. 2016

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou  i černou

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou i černou

Titulek Značka Balakryl se zajímá o přání spotřebitelů, která se vždy snaží vyslyšet. Výsledkem tohoto snažení je i nejžhavější novinka v jejím portfoliu. Tabulová barva Balakryl je určená zejména pro nátěry školních tabulí, ale i jiných …

pokračování

22. 11. 2016

Zde pracují Dobří andělé

Zde pracují Dobří andělé

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím