O nás

Kvalita produktů a ekologie

Kvalita produktů

Vysoká kvalita výrobků Balakryl byla již mnohokrát potvrzena. Balakryl je držitelem značky kvality Czech Made a o kvalitě výrobků této značky svědčí i jejich kladné hodnocení ve spotřebitelských testech a několik veletržních ocenění, např. Test MF Dnes – Doporučený nákup, Zlatá medaile veletrhu IBF, Zlatá medaile veletrhu Protech a další. Výsledkem postupné modernizace výroby je zisk evropských certifikátů kvality ISO 9001 a ISO 14001, potvrzující ekologické postupy.

Vysoká kvalita výrobků Balakryl je soustavně dozorována laboratořemi PPG a jednotlivé produkty jsou pravidelně porovnávány s konkurencí profesionály z Cechu malířů a lakýrníků v tzv. slepých testech. Přes všechny tyto certifikáty ale za nejdůležitější považujeme zájem našich zákazníků, o kterém svědčí i více než 50 000 000 dosud prodaných plechovek Balakrylu.

Ekologie

Značka Balakryl vždy velmi důrazně prosazovala ekologické přístupy, a to nejen ve své výrobě, ale snažila se ze své pozice přimět k dodržování pravidel ochrany životního prostředí také ostatní výrobce. V porovnání s ostatními výrobci z oboru má Balakryl ve svém portfoliu největší počet výrobků, které byly v minulosti oficiálně certifikovány Ministerstvem životního prostředí jako Ekologicky šetrný výrobek.

Téměř u všech výrobků Balakryl byly odstraněny nebezpečné látky a těžké kovy. Některé nátěrové hmoty Balakryl tak splňují evropskou normu pro povrchovou úpravu hraček pro děti od 3 let EN 71 (část 3 – Migrace prvků). Výrobky Balakryl jsou vyráběny podle ISO 14000 – enviromentální systém kvality.

Balakryl jako první vyloučil ze svých výrobků také látky ohrožující životní prostředí, a proto se obaly se zaschlými zbytky barev mohou likvidovat v běžném komunálním odpadu. Zbytky obvyklých barev jsou přitom nebezpečným odpadem a měly by být likvidovány výhradně na skládkách nebezpečného odpadu v souladu s platnou legislativou.

Přílohy ke stažení

Certifikát ISO

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím