Novinky

O obnovu poškozených lukostřeleckých terčů se postaral i BALAKRYL

Doubravský bažant

Hlavní soutěž lukostřeleckého klubu Sagittarius z Ronova nad Doubravou s názvem Doubravský bažant se letos může konat i díky BALAKRYLU. Značka BALAKRYL totiž věnovala barvy na obnovu poničených lukostřeleckých terčů. Ty během konání loňského ročníku této soutěže vážně poškodil silný déšť.

Doubravský bažant

Skupina Sagittarius se zaměřuje na instinktivní, bojovou a loveckou lukostřelbu a kušobijství. Instinktivní lukostřelba představuje simulaci použití luku a kuše v přirozeném prostředí člověka pro boj a lov. Zvláštní důraz se klade na všestrannost (přesnost i rychlost) střelce, který musí umět ovládat svou zbraň v jakémkoliv terénu, prostředí a počasí. Sagittarius organizuje pro lukostřelce z řad dospělých i dětí nejrůznější akce a soutěže, pro děti a mládež pak navíc i ukázky lukostřelby na táborech. Hlavní soutěž, kterou skupina organizuje, se jmenuje Doubravský bažant a každoročně se jí účastní až 80 střelců. V letošním roce navíc klub organizuje i novou soutěž orientovanou na tradiční disciplíny z celého světa Den snajperů.

Doubravský bažant

Loňský ročník soutěže pokazil prudký déšť, který způsobil, že místo obvyklých několika terčů bylo nutné po soutěži obnovit nebo znovu vyrobit více než 30 kusů. Nové terče o ploše až 1,2 × 1,2 m byly vyrobeny z polystyrenu a pěnového polyetylenu, vrchní vrstvy a mezivrstvy tvoří kvůli zvýšené odolnosti geotextilie. Černé, červené a modré plochy terčů představující důležité zásahové zóny (od zásahu určité zóny je odvozeno bodové hodnocení střelce) jsou realizovány pomocí barvy BALAKRYL UNI.

Doubravský bažant

Výhodou materiálů BALAKRYL je kromě mimořádné přídržnosti a výborné odolnosti ve venkovním prostředí i fakt, že terče mohly být obnoveny z velké části během zimních měsíců. Díky vodou ředitelné receptuře, která nepoškozuje zdraví, tak bylo možné natírat terče v uzavřené místnosti, aniž by se lukostřelci museli bát o své zdraví. „I díky barvě BALAKRYL může proběhnout začátkem července Doubravský bažant a začátkem září rovněž nová soutěž Den snajperů. Je to krásné, když si děti hrají jako dospělí a dospělí jako děti,“ usmívá se zástupce klubu Sagittarius ing. Jaroslav Choma.

Více o klubu a jeho aktivitách na www.sagittarius.estranky.cz.

Novinky

15. 05. 2018

Balakryl přichází s novými odstíny

Balakryl přichází s novými odstíny

Od května jsou v prodeji nové trendy odstíny krycích barev Balakryl UNI: elegantní šedé, klasické přírodní a dynamické syté. Vodou ředitelné barvy UNI rychle schnou, při aplikaci nezapáchají a dobře se s nimi pracuje. Ať už plánujete dětský pokoj v …

pokračování

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím