Novinky

BALAKRYL podporuje i letošní ročník AKCE CIHLA

Akce Cihla 2012

Již potřinácté se můžeme v pražských ulicích setkat se stánky AKCE CIHLA, vedle kterých se tyčí pestré věže šamotových cihel. Zakoupením benefiční cihličky mohou Pražané a návštěvníci Prahy podpořit zapojení lidí s mentálním postižením do společnosti. Značka BALAKRYL se do AKCE CIHLA zapojila již loni věnováním barev pro zdobení cihliček a podporuje takto i letošní ročník.

Akce Cihla 2012

Každou cihličku si zájemce po zakoupení ozdobí podle svého vkusu připravenými barvami BALAKRYL a následně zanechá vedle stánku, kde se z nich postupně staví útvary, které mají symbolizovat nové možnosti a cesty zařazení lidí s handicapem do běžné společnosti. V letošním roce jsou pro malování a podepisování opět připraveny univerzální barvy BALAKRYL UNI, kterými lze kromě cihel natírat širokou škálu jiných povrchů, od betonu, přes dřevo až po kovové předměty vč. pozinkovaného plechu a hliníku. Díky vodou ředitelné, ekologické receptuře jsou tyto barvy zdravotně nezávadné a navíc pomáhají chránit životní prostředí.

Kde si koupit a ozdobit vlastní cihlu

Akce Cihla 2012

Stánky AKCE CIHLA najdou zájemci letos v ul. Na Příkopě, Praha 1 (od 9. 5. do 22. 9. 2012) a u výstupu metra Anděl v ul. Nádražní, Praha 5 (od 9. 5. do 30. 5. 2012). Na obou stáncích jsou k dispozici barvy BALAKRYL v několika odstínech.

Finanční prostředky získané ze sbírky využije organizátor, občanské sdružení Portus Praha, na projekt vybudování potravinářské dílny v Davli, kde najdou pracovní uplatnění lidé s handicapem. Výtěžek letošního ročníku bude použit k zahájení výstavby nového objektu, které je plánováno na přelom srpna a září 2012. Výtěžek AKCE CIHLA 2011 byl věnován na přípravu projektové dokumentace, z výtěžku předcházejícího ročníku byl zakoupen pozemek v Davli.

Doprovodný program

Akce Cihla 2012

Již tradičně provází každý ročník AKCE CIHLA bohatý doprovodný program. Slavnostní zahájení sbírky proběhlo 16. května u výstupu ze stanice metra Anděl, kde byla představena kuchařka Dobroty s příběhem. Tu zájemcům přímo na místě podepisoval kulinářský mistr Roman Vaněk a herečky Jitka Ježková a Jana Bernášková. Další autogramiáda kuchařky, které se zúčastní patroni letošní sbírky houslový virtuos Jaroslav Svěcený a herečka Simona Stašová, je plánována na sobotu 9. června od 10 hod. na stánku Dobrot s příběhem (Farmářské trhy v Dejvicích).

Doprovodný program vyvrcholí 14. července benefičním festivalem CIHLAFEST. V rámci festivalu jsou připravena vystoupení hudebních kapel a divadelních souborů a dále výtvarné dílny a večer pak představení Vše o ženách s Annou Šiškovou, Janou Krausovou a Jitkou Schneiderovou. V rámci „Cihlafestu“ proběhne také Den otevřených dveří, kdy může široká veřejnost navštívit chráněné bydlení a také sociálně terapeutickou dílnu. Podrobné informace o sbírce a doprovodném programu najdete na www.akcecihla.cz.

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím