Novinky

BALAKRYL udělal Den Země barevnější

Den Země a her 2012

Nejen vybarvit lva podle fantazie, ale také si pohladit lva živého mohly letos děti z Hodonína v rámci akce „Den země a her“. Ta se uskutečnila 22. dubna u příležitosti Dne Země tradičně na Mírovém náměstí. Malování s mladým hodonínským umělcem Petrem Přikrylem stejně jako loni podpořila i značka BALAKRYL věnováním veškerých barev pro výtvarnou část akce. Díky BALAKRYLU tak byly malby Petra Přikryla i celý Den Země barevnější.

Den Země a her 2012
Den Země a her 2012

Navzdory ne úplně ideálnímu počasí zaznamenali organizátoři mimořádně vysokou účast. Děti nadšeně uvítaly připravené barvy BALAKRYL UNI a navíc panely a plachty, kde mohly vybarvit nejen lva, ale i slona a celé hejno papoušků nebo tvořit zcela podle vlastní fantazie. Díky tomu, že receptura barev BALAKRYL je ekologická, nemuseli mít rodiče o zdraví malých malířů obavy. Povrch natíraný barvou BALAKRYL UNI totiž během práce ani po zaschnutí nezapáchá. A protože jde o barvy s vysokou odolností, mohou hotová díla nyní obdivovat návštěvníci v areálu hodonínské zoo.

Den Země a her 2012
Den Země a her 2012
Den Země a her 2012

Také v letošním roce byl organizátory připraven bohatý doprovodný program. Děti se mohly vyfotit s živými lvíčátky Alexem, Miou a Tarzanem a zároveň si je pohladit, nechat si nějaké zvířátko namalovat na obličej, sledovat šikovnost hodonínských pejsků při agility disciplínách, svézt se v historickém kočáře taženém koňmi nebo obdivovat hodonínské mažoretky. Připraven byl i skákací hrad nebo trampolína, soutěže a tombola. Akcí provázelo Rádio Dyje.

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím