Novinky

BALAKRYL udělal Den Země barevnější

Den Země a her 2012

Nejen vybarvit lva podle fantazie, ale také si pohladit lva živého mohly letos děti z Hodonína v rámci akce „Den země a her“. Ta se uskutečnila 22. dubna u příležitosti Dne Země tradičně na Mírovém náměstí. Malování s mladým hodonínským umělcem Petrem Přikrylem stejně jako loni podpořila i značka BALAKRYL věnováním veškerých barev pro výtvarnou část akce. Díky BALAKRYLU tak byly malby Petra Přikryla i celý Den Země barevnější.

Den Země a her 2012
Den Země a her 2012

Navzdory ne úplně ideálnímu počasí zaznamenali organizátoři mimořádně vysokou účast. Děti nadšeně uvítaly připravené barvy BALAKRYL UNI a navíc panely a plachty, kde mohly vybarvit nejen lva, ale i slona a celé hejno papoušků nebo tvořit zcela podle vlastní fantazie. Díky tomu, že receptura barev BALAKRYL je ekologická, nemuseli mít rodiče o zdraví malých malířů obavy. Povrch natíraný barvou BALAKRYL UNI totiž během práce ani po zaschnutí nezapáchá. A protože jde o barvy s vysokou odolností, mohou hotová díla nyní obdivovat návštěvníci v areálu hodonínské zoo.

Den Země a her 2012
Den Země a her 2012
Den Země a her 2012

Také v letošním roce byl organizátory připraven bohatý doprovodný program. Děti se mohly vyfotit s živými lvíčátky Alexem, Miou a Tarzanem a zároveň si je pohladit, nechat si nějaké zvířátko namalovat na obličej, sledovat šikovnost hodonínských pejsků při agility disciplínách, svézt se v historickém kočáře taženém koňmi nebo obdivovat hodonínské mažoretky. Připraven byl i skákací hrad nebo trampolína, soutěže a tombola. Akcí provázelo Rádio Dyje.

Novinky

28. 11. 2016

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou  i černou

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou i černou

Titulek Značka Balakryl se zajímá o přání spotřebitelů, která se vždy snaží vyslyšet. Výsledkem tohoto snažení je i nejžhavější novinka v jejím portfoliu. Tabulová barva Balakryl je určená zejména pro nátěry školních tabulí, ale i jiných …

pokračování

22. 11. 2016

Zde pracují Dobří andělé

Zde pracují Dobří andělé

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím