Novinky

BALAKRYL udělal Den Země barevnější

Den Země a her 2012

Nejen vybarvit lva podle fantazie, ale také si pohladit lva živého mohly letos děti z Hodonína v rámci akce „Den země a her“. Ta se uskutečnila 22. dubna u příležitosti Dne Země tradičně na Mírovém náměstí. Malování s mladým hodonínským umělcem Petrem Přikrylem stejně jako loni podpořila i značka BALAKRYL věnováním veškerých barev pro výtvarnou část akce. Díky BALAKRYLU tak byly malby Petra Přikryla i celý Den Země barevnější.

Den Země a her 2012
Den Země a her 2012

Navzdory ne úplně ideálnímu počasí zaznamenali organizátoři mimořádně vysokou účast. Děti nadšeně uvítaly připravené barvy BALAKRYL UNI a navíc panely a plachty, kde mohly vybarvit nejen lva, ale i slona a celé hejno papoušků nebo tvořit zcela podle vlastní fantazie. Díky tomu, že receptura barev BALAKRYL je ekologická, nemuseli mít rodiče o zdraví malých malířů obavy. Povrch natíraný barvou BALAKRYL UNI totiž během práce ani po zaschnutí nezapáchá. A protože jde o barvy s vysokou odolností, mohou hotová díla nyní obdivovat návštěvníci v areálu hodonínské zoo.

Den Země a her 2012
Den Země a her 2012
Den Země a her 2012

Také v letošním roce byl organizátory připraven bohatý doprovodný program. Děti se mohly vyfotit s živými lvíčátky Alexem, Miou a Tarzanem a zároveň si je pohladit, nechat si nějaké zvířátko namalovat na obličej, sledovat šikovnost hodonínských pejsků při agility disciplínách, svézt se v historickém kočáře taženém koňmi nebo obdivovat hodonínské mažoretky. Připraven byl i skákací hrad nebo trampolína, soutěže a tombola. Akcí provázelo Rádio Dyje.

Novinky

08. 09. 2017

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Dnes startuje hlasování veřejnosti o nejpovedenější dílo letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Autor kousku, který od vás získá nejvyšší počet hlasů, si odnese 20 000 Kč a možnost podílet se na dalším ročníku, ovšem už jako člen odborné poroty. …

pokračování

04. 09. 2017

SLOU FASHION DAYS a Balakryl RECY věci ve Vnitroblocku

SLOU FASHION DAYS a Balakryl RECY věci ve Vnitroblocku

Zveme vás na výstavu recy věcí, kterou můžete zhlédnout od 8. do 9. září v holešovickém Vnitroblocku v rámci festivalu udržitelné módy a životního stylu SLOU FASHION DAYS. Kromě vybraných kousků z letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci se můžete …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím