Představujeme vítěze 4. ročníku úspěšné kutilské soutěže Barevná hra recy-věcí

Titulek

Barevná hra recy-věcí je rok od roku oblíbenější. Letošního, čtvrtého ročníku se zúčastnilo rekordních 201 soutěžících, kteří buď jako jednotlivci, nebo v kategorii skupin vrátili staré, nepotřebné věci původní krásu, případně pro ni našli zcela nové využití. V soutěži se sešlo množství zajímavých a originálních nápadů. Z deseti finalistů v obou kategoriích si tvůrci výrobků, které získaly od veřejnosti nejvíce hlasů, odnesli každý 50 000 Kč. S radostí představujeme letošní výherce.

Vítěz kategorie jednotlivců

Titulek Titulek Z vysoké peněžité výhry a z dalších drobných cen se v kategorii jednotlivců radoval Jarda Král se svým kávovým stolkem vyrobeným ze starého nářadí. „Volný čas a absence stolu na kávičku v dílně zapříčinily výrobu vlastního stylového barového stolku. Spodní noha je z heveru a stolek je výškově nastavitelný. V současné době je již i se sklem a plně využíván,“ říká o svém vítězném díle autor. Ani další v pořadí nepřišli zkrátka. Všichni finalisté kategorie jednotlivců mohou zásobit své dílny barvami Balakryl díky poukázce k nákupu v síti prodejen Dům barev v hodnotě 3 000 Kč. 2. místo bylo dále odměněno kamerou GoPro, 3. – 4. čtečkou knih, 5. – 6. novým iPodem a poslední tři finalisté poukázkou na nákup v eshopu vytvarne-potreby.eu.

Vítězové kategorie skupin

Titulek Titulek V kategorii skupin zabodovala ZŠ Rozvadov. Děti ze školy s menší pomocí učitelky a rodičů vyrobily ze starých palet praktické i krásné posezení na školní zahradu, které pojmenovaly „Lavička přátelství“. Aby bylo dílo skutečně originální, využily absolutní zdravotní nezávadnosti výrobků Balakryl a ozdobily palety vlastními otisky rukou namočených do barvy. Finalisté, kteří se umístili na 2. – 10. místě, získali poukázky na nákup výtvarných potřeb v eshopu tak jako jednotlivci a na nákup v prodejnách Dům barev.

Čestná cena poroty

Titulek Novinkou letošního ročníku byla cena udělená odbornou porotou výrobku, který porotce osobně něčím nejvíce zaujal. Úplně první cenu poroty získala Marie Tilšarová za stolek se svícnem ze staré kytary.

Více informací k soutěži, kompletní pravidla a fotografie všech přihlášených výrobků naleznete na www.balakrylrecyveci.cz.

Novinky

15. 05. 2018

Balakryl přichází s novými odstíny

Balakryl přichází s novými odstíny

Od května jsou v prodeji nové trendy odstíny krycích barev Balakryl UNI: elegantní šedé, klasické přírodní a dynamické syté. Vodou ředitelné barvy UNI rychle schnou, při aplikaci nezapáchají a dobře se s nimi pracuje. Ať už plánujete dětský pokoj v …

pokračování

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím