Představujeme vítěze 4. ročníku úspěšné kutilské soutěže Barevná hra recy-věcí

Titulek

Barevná hra recy-věcí je rok od roku oblíbenější. Letošního, čtvrtého ročníku se zúčastnilo rekordních 201 soutěžících, kteří buď jako jednotlivci, nebo v kategorii skupin vrátili staré, nepotřebné věci původní krásu, případně pro ni našli zcela nové využití. V soutěži se sešlo množství zajímavých a originálních nápadů. Z deseti finalistů v obou kategoriích si tvůrci výrobků, které získaly od veřejnosti nejvíce hlasů, odnesli každý 50 000 Kč. S radostí představujeme letošní výherce.

Vítěz kategorie jednotlivců

Titulek Titulek Z vysoké peněžité výhry a z dalších drobných cen se v kategorii jednotlivců radoval Jarda Král se svým kávovým stolkem vyrobeným ze starého nářadí. „Volný čas a absence stolu na kávičku v dílně zapříčinily výrobu vlastního stylového barového stolku. Spodní noha je z heveru a stolek je výškově nastavitelný. V současné době je již i se sklem a plně využíván,“ říká o svém vítězném díle autor. Ani další v pořadí nepřišli zkrátka. Všichni finalisté kategorie jednotlivců mohou zásobit své dílny barvami Balakryl díky poukázce k nákupu v síti prodejen Dům barev v hodnotě 3 000 Kč. 2. místo bylo dále odměněno kamerou GoPro, 3. – 4. čtečkou knih, 5. – 6. novým iPodem a poslední tři finalisté poukázkou na nákup v eshopu vytvarne-potreby.eu.

Vítězové kategorie skupin

Titulek Titulek V kategorii skupin zabodovala ZŠ Rozvadov. Děti ze školy s menší pomocí učitelky a rodičů vyrobily ze starých palet praktické i krásné posezení na školní zahradu, které pojmenovaly „Lavička přátelství“. Aby bylo dílo skutečně originální, využily absolutní zdravotní nezávadnosti výrobků Balakryl a ozdobily palety vlastními otisky rukou namočených do barvy. Finalisté, kteří se umístili na 2. – 10. místě, získali poukázky na nákup výtvarných potřeb v eshopu tak jako jednotlivci a na nákup v prodejnách Dům barev.

Čestná cena poroty

Titulek Novinkou letošního ročníku byla cena udělená odbornou porotou výrobku, který porotce osobně něčím nejvíce zaujal. Úplně první cenu poroty získala Marie Tilšarová za stolek se svícnem ze staré kytary.

Více informací k soutěži, kompletní pravidla a fotografie všech přihlášených výrobků naleznete na www.balakrylrecyveci.cz.

Novinky

28. 11. 2016

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou  i černou

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou i černou

Titulek Značka Balakryl se zajímá o přání spotřebitelů, která se vždy snaží vyslyšet. Výsledkem tohoto snažení je i nejžhavější novinka v jejím portfoliu. Tabulová barva Balakryl je určená zejména pro nátěry školních tabulí, ale i jiných …

pokračování

22. 11. 2016

Zde pracují Dobří andělé

Zde pracují Dobří andělé

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím