Hlasujte pro nejlepší recy věc

Přihlašování soutěžních výrobků do dalšího ročníku Barevné hry recy věcí je u konce. Soutěžit ale stále můžete. Hlasujte na webu www.balakrylrecyveci.cz pro nejpovedenější dílo a zařaďte se tak do slosování o terabitové externí disky, předplatné časopisu, poukázky na nákup a další věcné ceny. Zvolit svého favorita je možné až do 17. července. Celkem dvacet finalistů, které v kategoriích skupin a jednotlivců vybrala odborná porota, čeká právě na váš hlas. Pomozte autorovi zvoleného výrobku k výhře 50 000 Kč.

Do soutěže Barevná hra recy věcí, kterou pořádáme již čtvtým rokem, bylo možné zasílat svá díla do 5. června. Soutěžící mají za úkol vyrobit ze staré věci novou pomocí barev Balakryl, registrovat se na webu a nahrát fotografie před, z průběhu prací a finální podoby svého díla. Letos se sešlo celkem 201 soutěžních výrobků a odborná porota tak měla nelehký úkol ze spousty zajímavých nápadů vybrat deset finalistů v každé kategorii. Poradila si s tím a nyní má až do 17. července veřejnost šanci podílet se na výběru konečných vítězů. Každý hlasující pro recy věc bude navíc zařazen do losování o hodnotné věcné ceny.

Více informací k soutěži a letošní soutěžní díla najdete na www.balakrylrecyveci.cz. Balakryl můžete také sledovat na Facebooku a YouTube.

Titulek Titulek
Titulek Titulek

Novinky

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

08. 09. 2017

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Dnes startuje hlasování veřejnosti o nejpovedenější dílo letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Autor kousku, který od vás získá nejvyšší počet hlasů, si odnese 20 000 Kč a možnost podílet se na dalším ročníku, ovšem už jako člen odborné poroty. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím