Hlasujte pro nejlepší recy věc

Přihlašování soutěžních výrobků do dalšího ročníku Barevné hry recy věcí je u konce. Soutěžit ale stále můžete. Hlasujte na webu www.balakrylrecyveci.cz pro nejpovedenější dílo a zařaďte se tak do slosování o terabitové externí disky, předplatné časopisu, poukázky na nákup a další věcné ceny. Zvolit svého favorita je možné až do 17. července. Celkem dvacet finalistů, které v kategoriích skupin a jednotlivců vybrala odborná porota, čeká právě na váš hlas. Pomozte autorovi zvoleného výrobku k výhře 50 000 Kč.

Do soutěže Barevná hra recy věcí, kterou pořádáme již čtvtým rokem, bylo možné zasílat svá díla do 5. června. Soutěžící mají za úkol vyrobit ze staré věci novou pomocí barev Balakryl, registrovat se na webu a nahrát fotografie před, z průběhu prací a finální podoby svého díla. Letos se sešlo celkem 201 soutěžních výrobků a odborná porota tak měla nelehký úkol ze spousty zajímavých nápadů vybrat deset finalistů v každé kategorii. Poradila si s tím a nyní má až do 17. července veřejnost šanci podílet se na výběru konečných vítězů. Každý hlasující pro recy věc bude navíc zařazen do losování o hodnotné věcné ceny.

Více informací k soutěži a letošní soutěžní díla najdete na www.balakrylrecyveci.cz. Balakryl můžete také sledovat na Facebooku a YouTube.

Titulek Titulek
Titulek Titulek

Novinky

28. 11. 2016

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou  i černou

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou i černou

Titulek Značka Balakryl se zajímá o přání spotřebitelů, která se vždy snaží vyslyšet. Výsledkem tohoto snažení je i nejžhavější novinka v jejím portfoliu. Tabulová barva Balakryl je určená zejména pro nátěry školních tabulí, ale i jiných …

pokračování

22. 11. 2016

Zde pracují Dobří andělé

Zde pracují Dobří andělé

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím