Z obyčejné kuchyně vintage skvost

S barvami Balakryl vytvoříte z obyčejných věcí zajímavá a originální díla. Jako paní Marcela Hufová z Mohelnice, která dokázala vdechnout své běžné kuchyni a kredenci starožitný vzhled. Metody patinování přitom zvládne každý. Existuje mnoho různých postupů, na tento postačí štětec, barvy Balakryl, houba nebo hadr a brusný papír.

Na původní nátěr naneste vrstvu v odlišném odstínu. Marcela Hufová použila na tmavě modrou kredenc barvu slonové kosti. Na bílou kuchyň pak hnědou v odstínu namořeného dřeva.

Vrchní vrstvu opatrně stírejte houbou nebo hadrem, abyste dosáhli stínování mezi jednotlivými vrstvami. Místa s větším nánosem barvy jemně přebruste. Výsledkem je zašlý dojem, který dodá nábytku punc moderního vintage stylu a místnost zútulní.

Titulek Titulek Titulek Titulek

Novinky

08. 09. 2017

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Dnes startuje hlasování veřejnosti o nejpovedenější dílo letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Autor kousku, který od vás získá nejvyšší počet hlasů, si odnese 20 000 Kč a možnost podílet se na dalším ročníku, ovšem už jako člen odborné poroty. …

pokračování

04. 09. 2017

SLOU FASHION DAYS a Balakryl RECY věci ve Vnitroblocku

SLOU FASHION DAYS a Balakryl RECY věci ve Vnitroblocku

Zveme vás na výstavu recy věcí, kterou můžete zhlédnout od 8. do 9. září v holešovickém Vnitroblocku v rámci festivalu udržitelné módy a životního stylu SLOU FASHION DAYS. Kromě vybraných kousků z letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci se můžete …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím