Z obyčejné kuchyně vintage skvost

S barvami Balakryl vytvoříte z obyčejných věcí zajímavá a originální díla. Jako paní Marcela Hufová z Mohelnice, která dokázala vdechnout své běžné kuchyni a kredenci starožitný vzhled. Metody patinování přitom zvládne každý. Existuje mnoho různých postupů, na tento postačí štětec, barvy Balakryl, houba nebo hadr a brusný papír.

Na původní nátěr naneste vrstvu v odlišném odstínu. Marcela Hufová použila na tmavě modrou kredenc barvu slonové kosti. Na bílou kuchyň pak hnědou v odstínu namořeného dřeva.

Vrchní vrstvu opatrně stírejte houbou nebo hadrem, abyste dosáhli stínování mezi jednotlivými vrstvami. Místa s větším nánosem barvy jemně přebruste. Výsledkem je zašlý dojem, který dodá nábytku punc moderního vintage stylu a místnost zútulní.

Titulek Titulek Titulek Titulek

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím