Z obyčejné kuchyně vintage skvost

S barvami Balakryl vytvoříte z obyčejných věcí zajímavá a originální díla. Jako paní Marcela Hufová z Mohelnice, která dokázala vdechnout své běžné kuchyni a kredenci starožitný vzhled. Metody patinování přitom zvládne každý. Existuje mnoho různých postupů, na tento postačí štětec, barvy Balakryl, houba nebo hadr a brusný papír.

Na původní nátěr naneste vrstvu v odlišném odstínu. Marcela Hufová použila na tmavě modrou kredenc barvu slonové kosti. Na bílou kuchyň pak hnědou v odstínu namořeného dřeva.

Vrchní vrstvu opatrně stírejte houbou nebo hadrem, abyste dosáhli stínování mezi jednotlivými vrstvami. Místa s větším nánosem barvy jemně přebruste. Výsledkem je zašlý dojem, který dodá nábytku punc moderního vintage stylu a místnost zútulní.

Titulek Titulek Titulek Titulek

Novinky

28. 11. 2016

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou  i černou

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou i černou

Titulek Značka Balakryl se zajímá o přání spotřebitelů, která se vždy snaží vyslyšet. Výsledkem tohoto snažení je i nejžhavější novinka v jejím portfoliu. Tabulová barva Balakryl je určená zejména pro nátěry školních tabulí, ale i jiných …

pokračování

22. 11. 2016

Zde pracují Dobří andělé

Zde pracují Dobří andělé

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím