Z obyčejné kuchyně vintage skvost

S barvami Balakryl vytvoříte z obyčejných věcí zajímavá a originální díla. Jako paní Marcela Hufová z Mohelnice, která dokázala vdechnout své běžné kuchyni a kredenci starožitný vzhled. Metody patinování přitom zvládne každý. Existuje mnoho různých postupů, na tento postačí štětec, barvy Balakryl, houba nebo hadr a brusný papír.

Na původní nátěr naneste vrstvu v odlišném odstínu. Marcela Hufová použila na tmavě modrou kredenc barvu slonové kosti. Na bílou kuchyň pak hnědou v odstínu namořeného dřeva.

Vrchní vrstvu opatrně stírejte houbou nebo hadrem, abyste dosáhli stínování mezi jednotlivými vrstvami. Místa s větším nánosem barvy jemně přebruste. Výsledkem je zašlý dojem, který dodá nábytku punc moderního vintage stylu a místnost zútulní.

Titulek Titulek Titulek Titulek

Novinky

15. 05. 2018

Balakryl přichází s novými odstíny

Balakryl přichází s novými odstíny

Od května jsou v prodeji nové trendy odstíny krycích barev Balakryl UNI: elegantní šedé, klasické přírodní a dynamické syté. Vodou ředitelné barvy UNI rychle schnou, při aplikaci nezapáchají a dobře se s nimi pracuje. Ať už plánujete dětský pokoj v …

pokračování

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím