Co dokáží barvy Balakryl vykouzlit ze starých dveří a pneumatik.

Ve třetím ročníku soutěže Barevná hra recy-věcí značky Balakryl se letos sešlo 179 skvělých nápadů, o 30 % více než vloni. Ty se nesly v duchu soutěže „vdechněte staré věci nový život s barvami Balakryl“. Novinkou letošního ročníku bylo vyhlášení soutěže hned ve dvou kategoriích – jednotlivci a skupiny. Autoři nápadů, které získaly ve finále nejvíce hlasů veřejnosti, vyhráli 50 000 Kč v každé kategorii.

Soutěž Barevná hra recy věcí – kategorie jednotlivců:

Titulek" Titulek Z výhry 50 000 Kč a předplatného časopisu Tina Bydlíme se v kategorii jednotlivců radovala Šárka Prágerová s designovou zrcadlovou stěnou do předsíně, kterou vytvořila ze starých dveří. Další finalisté mezi jednotlivci byli odměněni předplatným Chataře a chalupáře a zajímavými cenami jako retro kolo, vrtací šroubovák a jinými pomůckami pro realizaci jejich dalších nápadů. Každý z nich získal také poukaz na nákup barev v síti prodejen Dům barev v hodnotě 3000 Kč.

Odkaz na video: https://youtu.be/woCigxAzNqU

Soutěž Barevná hra recy věcí – kategorie skupin:

Titulek Titulek V kategorii skupin zabodovala Základní škola pro sluchově postižené, Ječná 27. Děti ze školy vyrobily z pneumatik krásné a praktické zázemí na jejich školním dvorku. Výhra 50 000 Kč poputuje na Nadační fond Tón. Podle paní učitelky Kateřiny Kroupové pojedou děti za výhru na čtyřdenní výlet a mají v plánu vybavení nadále vlastními silami zvelebovat a rozšiřovat. Finalisté, kteří se umístili na 2. – 10. místě, získali kreslířské kazety a stejně jako jednotlivci poukaz na nákup barev v hodnotě 3 000 Kč.

Odkaz na video: https://youtu.be/X2Lb9pQLRXs

O třetím ročníku soutěže Barevná hra recy-věcí:

Soutěž je určena kutilům, kreativním a manuálně zručným lidem. 179 registrací (105 jednotlivců a 74 skupin) v letošním třetím ročníku ukazuje stále větší oblíbenost soutěže, je to o více než 30 % vyšší počet než vloni. Na podporu jednotlivých finalistů přišlo celkem 75 316 hlasů, což je více než čtyřnásobek loňského počtu. Soutěžní stránku navštívilo více než 110 000 návštěvníků (nárůst o 135 % proti 2014), kteří se v průměru zdrželi téměř 3 minuty (o půl minuty déle než loni). Motivační cenu získalo 50 prvních přihlášených jednotlivců a 10 skupin. Pro přihlášení do soutěže je třeba jen nápad a účtenka za nákup barvy Balakryl. Vítězové soutěže si odnesli každý 50.000 Kč. Každý hlasující se zařadil do losování o tablety Samsung (1.-5.), sportovní bundy a batohy (6.-10.), všichni hlasující, kteří nám zaslali svůj e-mail, získali kupon na slevu při koupi výrobků Balakryl

Fotografiemi letošních děl se můžete inspirovat zde: http://soutez.balakryl.cz/

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím