PPG Deco účastí na maratonu podpořilo charitativní organizace

Titulek Zaměstnanci společnosti PPG Deco, výrobce značek Balakryl, Primalex, Bondex a Johnstone´s, letos již podruhé spojili své síly a zúčastnili se Volkswagen Firemního Maratonu. Běželi za charitativní organizace Armádu spásy a SOS vesničky, čímž je podpořili částkou 28 000 Kč. V loňském roce se štafety účastnilo jedno družstvo PPG, letos běžela již tři družstva společnosti a pro některé závodníky to byl první běžecký závod vůbec. Většina z běžců přípravu nepodcenila a trénovala od Nového roku 4× týdně. Nejlepší z týmů byl za svou snahu odměněn 58. místem, se skvělým časem 3:20:43 h.

Novinky

15. 05. 2018

Balakryl přichází s novými odstíny

Balakryl přichází s novými odstíny

Od května jsou v prodeji nové trendy odstíny krycích barev Balakryl UNI: elegantní šedé, klasické přírodní a dynamické syté. Vodou ředitelné barvy UNI rychle schnou, při aplikaci nezapáchají a dobře se s nimi pracuje. Ať už plánujete dětský pokoj v …

pokračování

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím