Startuje soutěž Barevná hra Recy-věcí, výzva pro všechny tvořivé nadšence

TitulekJiž 3. ročník kreativní soutěže pro veřejnost Barevná hra recy-věcí startuje 27. dubna. Letos se mohou soutěžící zúčastnit buď jako jednotlivci, nebo jako týmy (školní třídy, kamarádi, soused, zájmové kroužky apod). K účasti láká nejen zajímavé téma, ale také atraktivní odměny – hlavní výherci obou kategorií získají 50 000 korun českých. Mottem soutěže je ukázat, jak lze vdechnout starým a nepotřebným věcem nový život. Často přitom stačí jen dobrý nápad, štětec a vhodný nátěr. Novinkou letošního ročníku je otevření dvou soutěžních kategorií – pro jednotlivce a pro skupiny. Druhým překvapením je možnost zakoupení výrobků přihlášených do soutěže přímo od soutěžících.

Přihlásit do soutěže se může každý, kdo zapojí fantazii a pomocí Balakrylu a drobných úprav předělá starou věc na novou. Takovou „recy-věc“ stačí již jen jednoduše přihlásit prostřednictvím registrace na stránce www.balakryl.cz/soutez a nahrát fotografie „před“ a „po“. Autor nejzajímavější realizace získá 50 000 Kč. Výrobky je možné přihlašovat od 27. 4. 2015 do 27. 6. 2015. Poté odborná porota vybere desítku finalistů a o celkovém vítězi rozhodne hlasování veřejnosti. Jednou z podmínek k účasti v soutěži je využití barev Balakryl, takže součástí registrace musí být i účtenka dokazující jejich nákup. I ti finalisté, kteří se nestanou vítězi, budou odměněni zajímavými věcnými cenami.

„Soutěž je pro všechny, kteří rádi tvoří, mají nápady, jak dát starým věcem nový smysl, chtějí se pochlubit svými výtvory a především chtějí s ostatními sdílet radost z kreativní a inspirativní práce,“ říká designér a člen odborné poroty Aleš Poláček. Češi jsou národ kutilů. Říká se o nás, že raději věci opravíme, než vyhodíme. Někteří z nás nejraději tráví svůj volný čas prací na zahradě nebo v dílně a traduje se, že máme zlaté ručičky. Přesně těmto kutilům, kreativním a manuálně zručným lidem navrhla značka Balakryl soutěž na míru.

„Ekologické krycí barvy, lazury a laky Balakryl kromě své ochranné funkce motivují a inspirují k tvorbě. Jejich pomocí lze jednoduše vdechnout staré, ošuntělé věci nový život, dát jí opět smysl, recyklovat. To je hlavní myšlenka této soutěže. Chceme jejím prostřednictvím upozornit na kreativní lidi, kteří tvoří krásné věci a podpořit je v tom, co dělají,“ říká Martina Macková, Brand marketing manager značky Balakryl.

Více informací k soutěži, podmínky účasti a kompletní pravidla naleznete na www.balakryl.cz/soutezTitulek

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím