Značka Balakryl byla i letos partnerem úspěšné benefiční sbírky

Již po patnácté vyrůstaly v letních měsících v Praze symbolické věže z benefičních cihel a již několikátým rokem je u toho i Balakryl. Koupí cihly u označených stánků mohl kdokoliv podpořit zaměstnávání lidí s mentálním postižením. Každou koupenou dřevěnou cihlu si může dárce navíc libovolně pomalovat nebo popsat, a k tomu jsou právě určeny barvy Balakryl.

Titulek

Barvy Balakryl UNI jsou vodou ředitelné ekologické barvy s atestem pro styk s potravinami a použitím na dětské hračky. Kromě toho se s nimi velmi jednoduše pracuje a jsou rychleschnoucí. Cihly jsou navíc často malovány dětmi, proto byla značka Balakryl pro organizátory jasnou volbou.

Benefiční cihlu si koupilo a pomalovalo celkem 9 293 lidí. Dalších 660 lidí si zakoupilo ostatní benefiční předměty, další přispěli do sbírky jiným darem. Nejvíce se malovalo červenou, bílou a modrou barvou. Celkem se během AKCE CIHLA spotřebovalo na 228 plechovek barvy Balakryl.

Titulek

Organizátorem sbírky je občanské sdružení Portus Praha, které se zaměřuje na problematiku lidí s mentálním postižením. Stěžejní otázku v této oblasti je získání zaměstnání a zapojení se do pracovního procesu. K tomu dnes slouží několik dílen, jako je například nově zprovozněná potravinářská dílna a občerstvení DOBROTY S PŘÍBĚHEM. Sociální podnik v Davli u Prahy nabízí v současné době 5 pracovních míst pro lidi se zdravotním postižením. Zakoupení pozemku i stavba objektu jsou financovány z výtěžků AKCE CIHLA.

Titulek

Novinky

28. 11. 2016

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou  i černou

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou i černou

Titulek Značka Balakryl se zajímá o přání spotřebitelů, která se vždy snaží vyslyšet. Výsledkem tohoto snažení je i nejžhavější novinka v jejím portfoliu. Tabulová barva Balakryl je určená zejména pro nátěry školních tabulí, ale i jiných …

pokračování

22. 11. 2016

Zde pracují Dobří andělé

Zde pracují Dobří andělé

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím