Značka Balakryl byla i letos partnerem úspěšné benefiční sbírky

Již po patnácté vyrůstaly v letních měsících v Praze symbolické věže z benefičních cihel a již několikátým rokem je u toho i Balakryl. Koupí cihly u označených stánků mohl kdokoliv podpořit zaměstnávání lidí s mentálním postižením. Každou koupenou dřevěnou cihlu si může dárce navíc libovolně pomalovat nebo popsat, a k tomu jsou právě určeny barvy Balakryl.

Titulek

Barvy Balakryl UNI jsou vodou ředitelné ekologické barvy s atestem pro styk s potravinami a použitím na dětské hračky. Kromě toho se s nimi velmi jednoduše pracuje a jsou rychleschnoucí. Cihly jsou navíc často malovány dětmi, proto byla značka Balakryl pro organizátory jasnou volbou.

Benefiční cihlu si koupilo a pomalovalo celkem 9 293 lidí. Dalších 660 lidí si zakoupilo ostatní benefiční předměty, další přispěli do sbírky jiným darem. Nejvíce se malovalo červenou, bílou a modrou barvou. Celkem se během AKCE CIHLA spotřebovalo na 228 plechovek barvy Balakryl.

Titulek

Organizátorem sbírky je občanské sdružení Portus Praha, které se zaměřuje na problematiku lidí s mentálním postižením. Stěžejní otázku v této oblasti je získání zaměstnání a zapojení se do pracovního procesu. K tomu dnes slouží několik dílen, jako je například nově zprovozněná potravinářská dílna a občerstvení DOBROTY S PŘÍBĚHEM. Sociální podnik v Davli u Prahy nabízí v současné době 5 pracovních míst pro lidi se zdravotním postižením. Zakoupení pozemku i stavba objektu jsou financovány z výtěžků AKCE CIHLA.

Titulek

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím