Známe vítěze soutěže Barevná hra recy-věcí!

Druhý ročník kreativní soutěže určené veřejnosti, kterou pořádá značka Balakryl, započal v květnu a dokázal, že i starým věcem lze vdechnout nový život, pokud člověk zapojí vlastní fantazii, talent a třeba také vhodný nátěr. Stovka zručných účastníků poslala fotografie svých originálních výtvorů před a po realizaci a z nich odborná porota pečlivě vybrala 10 finalistů. Veřejnost následně svým hlasováním rozhodla o vítězi – stala se jím paní Eva Divišovská, která zaujala nejen soutěžním výrobkem, ale především tím, že se rozhodla soutěžit za základní školu, kde pracuje.

Titulek

Za návrh a výrobu vítězného produktu v podobě pastelkového stolku na pitný režim autorka získala poukaz na nákup v obchodní síti Hornbach v hodnotě 50 000 Kč a 50 000 Kč v hotovosti. Výhru však v celé výši hned předala Základní škole v Chrášťanech u Rakovníka, kde sama učí. Právě to, že se paní Eva Divišovská rozhodla zapojit se do soutěže za komunitu, vyrobit produkt, který je škole užitečný a ještě do práce na výrobku zapojit své žáky, zaujalo hlasující a učinilo ze stolku na pitný režim jasného vítěze.

Příběh nadšené učitelky z tzv. malotřídky, která se rozhodla věnovat 100 000 Kč na rekonstrukci školy, zaujal i organizátory soutěže. „Je to poprvé v historii soutěže, kdy se nám přihlásila komunita a ne jen jednotlivci. V Balakrylu máme radost, že výhra pomůže dobré věci,“ komentuje výsledky letošního ročníku Silvia Dyrcová, Brand marketing manager značky Balakryl. „Výhru využijeme na rekonstrukci školní tělocvičny,“ dodává Eva Divišovská.

Druhý nejvyšší počet hlasů získal pan Václav Grussmann za renovaci staré psí boudy na krásný veselý domek. Za druhé místo získal poukaz v hodnotě 3 000 Kč na nákup barev v síti prodejen Dům barev v České republice.

Titulek

Třetí místo patří Kristýně Švestkové za předělání staré bandasky na mléko na originální kabelku. I ona získala poukaz v hodnotě 3 000 Kč na nákup barev v síti prodejen Dům barev v České republice.

Titulek

Soutěž Barevná hra recy-věcí pořádala značka Balakryl již druhým rokem, letošní ročník však prošel několika změnami. Z platformy Fler.cz se soutěž přesunula na vlastní microsite a otevřela se tak širší laické veřejnosti. Partnerem Barevné hry recy-věcí se stala síť hobby marketů Hornbach, který podpořil propagaci soutěže. „Těší nás, že o soutěž je stále větší zájem. Nám se tak daří upozornit na kreativní lidi, kteří tvoří krásné věci a podpořit je v tom, co dělají, tak jako letos paní Divišovskou,“ říká k soutěži Silvia Dyrcová, Brand marketing manager značky Balakryl.

Podmínky soutěže byly jasné – předělat starou věc na novou za pomoci Balakrylu. Celý průběh práce nafotit, a poté fotografie nahrát do soutěžní galerie. Výrobky bylo možné přihlašovat do 22. 6. 2014. Hlasovat pro svého favorita mohli lidé od 30. 6. do 3. 8. 2014 na stránkách soutěže. Lákavé ceny čekaly ovšem i na hlasující – ti získali poukázku na nákup do Hornbachu, a to až ve výši 10.000 korun. Porotou vybraní finalisté kromě hlavního výherce získali poukaz v hodnotě 3 000 Kč na nákup barev v síti prodejen Dům barev v České republice. Všichni tvůrci, kteří nebyli vybráni do finále, získali slevový poukaz ve výši 15 % na nákup produktů Balakryl v síti prodejen Dům barev v České republice a věcný dárek od Balakrylu. Poukaz platí do 31. 10. 2014.

Novinky

15. 05. 2018

Balakryl přichází s novými odstíny

Balakryl přichází s novými odstíny

Od května jsou v prodeji nové trendy odstíny krycích barev Balakryl UNI: elegantní šedé, klasické přírodní a dynamické syté. Vodou ředitelné barvy UNI rychle schnou, při aplikaci nezapáchají a dobře se s nimi pracuje. Ať už plánujete dětský pokoj v …

pokračování

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím