Balakryl v ZOO Hodonín

Balakryl společně s malířem Petrem Přikrylem připravil další projekt, který potěší zejména dětské oči. Jedná se o výmalbu interiérů Ptačího pavilonu v hodonínské ZOO.

Návštěvníci se tak mohou těšit z pestrobarevných výjevů z džungle – exotické rostliny popínající se po stěnách pavilonu a mezi nimi vykukující nejrůznorodější živočichy. Zkusíte při návštěvě s dětmi odhalit všechna zvířátka schovávající se v zeleném houští? Použity byly barvy Balakryl, které jsou ekologické a vodou ředitelné, a proto ideální pro prostory zoologické zahrady. Na Ptačí pavilon malíř spotřeboval 14 plechovek Balakrylu, přičemž některé barvy budou použity i na dalších místech v zoologické zahradě.

TitulekTitulekTitulekTitulek

Novinky

28. 11. 2016

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou  i černou

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou i černou

Titulek Značka Balakryl se zajímá o přání spotřebitelů, která se vždy snaží vyslyšet. Výsledkem tohoto snažení je i nejžhavější novinka v jejím portfoliu. Tabulová barva Balakryl je určená zejména pro nátěry školních tabulí, ale i jiných …

pokračování

22. 11. 2016

Zde pracují Dobří andělé

Zde pracují Dobří andělé

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím