Balakryl partnerem Dne dětí v Hodoníně

Značka Balakryl tradičně podpořila Den dětí v Hodoníně a společně s malířem Petrem Přikrylem připravila pro děti kreativní program. Více jak 300 přítomných dětí mělo možnost i s rodiči přiložit ruku k dílu a podílet se na malování velkého plátna. Použity byly samozřejmě barvy Balakryl, které jsou pro podobný typ akce ideální, protože jsou ekologické a vodou ředitelné. Celkem se na „Dračí obraz“ spotřebovalo 9 plechovek Balakrylu a v některých místech se nachází až 5 vrstev barvy. Plátno, na kterém se vyřádily děti všech věkových kategorií, bude vystaveno v ZOO Hodonín.

TitulekTitulekTitulek

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím