Barevné dny Bondex a Balakryl

Květnové víkendy patří v prodejnách Hornbach Barevným dnům Bondex a Balakryl, kde na vás čekají moderátor a DJ v jednom, hostesky a náš odborník, který je připravený zodpovědět jakékoli dotazy. Přijďte se podívat a nechte se inspirovat, pro nejmenší navíc máme přichystané drobnosti v podobě balónků a omalovánek. Pro odvážnější máme připravené soutěže o nejrychleji natřené prkénko nebo kvízovou otázku, kde za správnou odpověď lze vyhrát trendy tričko Balakryl nebo Bondex. Navíc celý květen nakoupíte ve všech prodejnách Hornbach silnovrstvou lazuru Bodnex Superior se slevou 20 %!

Barevné dny probíhají vždy o víkendu a to od devíti hodin ráno do třetí hodiny odpolední. První květnový víkend nás najdete v Praze Řepích a Olomouci, druhý víkend jsme v Praze na Černém Mostě, v Hradci Králové a Ostravě Vítkovicích. V sobotu 17. a neděli 18. května budeme v Praze Čestlicích a Ostravě Svinově. Poslední květnový víkend pak přijdeme do Brna a Plzně.

Těšíme se na vás!

Titulek Titulek Titulek Titulek

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím