Barevné dny Bondex a Balakryl

Květnové víkendy patří v prodejnách Hornbach Barevným dnům Bondex a Balakryl, kde na vás čekají moderátor a DJ v jednom, hostesky a náš odborník, který je připravený zodpovědět jakékoli dotazy. Přijďte se podívat a nechte se inspirovat, pro nejmenší navíc máme přichystané drobnosti v podobě balónků a omalovánek. Pro odvážnější máme připravené soutěže o nejrychleji natřené prkénko nebo kvízovou otázku, kde za správnou odpověď lze vyhrát trendy tričko Balakryl nebo Bondex. Navíc celý květen nakoupíte ve všech prodejnách Hornbach silnovrstvou lazuru Bodnex Superior se slevou 20 %!

Barevné dny probíhají vždy o víkendu a to od devíti hodin ráno do třetí hodiny odpolední. První květnový víkend nás najdete v Praze Řepích a Olomouci, druhý víkend jsme v Praze na Černém Mostě, v Hradci Králové a Ostravě Vítkovicích. V sobotu 17. a neděli 18. května budeme v Praze Čestlicích a Ostravě Svinově. Poslední květnový víkend pak přijdeme do Brna a Plzně.

Těšíme se na vás!

Titulek Titulek Titulek Titulek

Novinky

15. 05. 2018

Balakryl přichází s novými odstíny

Balakryl přichází s novými odstíny

Od května jsou v prodeji nové trendy odstíny krycích barev Balakryl UNI: elegantní šedé, klasické přírodní a dynamické syté. Vodou ředitelné barvy UNI rychle schnou, při aplikaci nezapáchají a dobře se s nimi pracuje. Ať už plánujete dětský pokoj v …

pokračování

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím