Barevné dny Bondex a Balakryl

Květnové víkendy patří v prodejnách Hornbach Barevným dnům Bondex a Balakryl, kde na vás čekají moderátor a DJ v jednom, hostesky a náš odborník, který je připravený zodpovědět jakékoli dotazy. Přijďte se podívat a nechte se inspirovat, pro nejmenší navíc máme přichystané drobnosti v podobě balónků a omalovánek. Pro odvážnější máme připravené soutěže o nejrychleji natřené prkénko nebo kvízovou otázku, kde za správnou odpověď lze vyhrát trendy tričko Balakryl nebo Bondex. Navíc celý květen nakoupíte ve všech prodejnách Hornbach silnovrstvou lazuru Bodnex Superior se slevou 20 %!

Barevné dny probíhají vždy o víkendu a to od devíti hodin ráno do třetí hodiny odpolední. První květnový víkend nás najdete v Praze Řepích a Olomouci, druhý víkend jsme v Praze na Černém Mostě, v Hradci Králové a Ostravě Vítkovicích. V sobotu 17. a neděli 18. května budeme v Praze Čestlicích a Ostravě Svinově. Poslední květnový víkend pak přijdeme do Brna a Plzně.

Těšíme se na vás!

Titulek Titulek Titulek Titulek

Novinky

28. 11. 2016

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou  i černou

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou i černou

Titulek Značka Balakryl se zajímá o přání spotřebitelů, která se vždy snaží vyslyšet. Výsledkem tohoto snažení je i nejžhavější novinka v jejím portfoliu. Tabulová barva Balakryl je určená zejména pro nátěry školních tabulí, ale i jiných …

pokračování

22. 11. 2016

Zde pracují Dobří andělé

Zde pracují Dobří andělé

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím