Barevné dny Bondex a Balakryl

Květnové víkendy patří v prodejnách Hornbach Barevným dnům Bondex a Balakryl, kde na vás čekají moderátor a DJ v jednom, hostesky a náš odborník, který je připravený zodpovědět jakékoli dotazy. Přijďte se podívat a nechte se inspirovat, pro nejmenší navíc máme přichystané drobnosti v podobě balónků a omalovánek. Pro odvážnější máme připravené soutěže o nejrychleji natřené prkénko nebo kvízovou otázku, kde za správnou odpověď lze vyhrát trendy tričko Balakryl nebo Bondex. Navíc celý květen nakoupíte ve všech prodejnách Hornbach silnovrstvou lazuru Bodnex Superior se slevou 20 %!

Barevné dny probíhají vždy o víkendu a to od devíti hodin ráno do třetí hodiny odpolední. První květnový víkend nás najdete v Praze Řepích a Olomouci, druhý víkend jsme v Praze na Černém Mostě, v Hradci Králové a Ostravě Vítkovicích. V sobotu 17. a neděli 18. května budeme v Praze Čestlicích a Ostravě Svinově. Poslední květnový víkend pak přijdeme do Brna a Plzně.

Těšíme se na vás!

Titulek Titulek Titulek Titulek

Novinky

08. 09. 2017

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Dnes startuje hlasování veřejnosti o nejpovedenější dílo letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Autor kousku, který od vás získá nejvyšší počet hlasů, si odnese 20 000 Kč a možnost podílet se na dalším ročníku, ovšem už jako člen odborné poroty. …

pokračování

04. 09. 2017

SLOU FASHION DAYS a Balakryl RECY věci ve Vnitroblocku

SLOU FASHION DAYS a Balakryl RECY věci ve Vnitroblocku

Zveme vás na výstavu recy věcí, kterou můžete zhlédnout od 8. do 9. září v holešovickém Vnitroblocku v rámci festivalu udržitelné módy a životního stylu SLOU FASHION DAYS. Kromě vybraných kousků z letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci se můžete …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím