Balakryl zve na slavnostní zahájení sbírky Akce Cihla: I letos ji podpoří

Titulek Věže z vesele pomalovaných cihel vyrostou letos v ulicích Prahy již popatnácté. Čím budou vyšší a mohutnější, tím větší podpory se dočkají lidé s mentálním postižením. Slavnostní zahájení prodeje cihliček proběhne na stánku Akce Cihla v úterý 6. května od 15.30 h. Roh pražských ulic Havířská a Na Příkopě se promění v pódium, na kterém vystoupí účastnice talentové soutěže Superstar Bětka Kolečkářová. Na zde nově otevřeném stánku Akce Cihla již budou připraveny barvy Balakryl, jak pro první zájemce z řad veřejnosti, tak pro patrony Akce Cihla, herečku Simonu Stašovou a houslového virtuose Jaroslava Svěceného. Značka Balakryl věnováním barev podpořila už tři předchozí ročníky.

Akce Cihla je celostátní sbírková kampaň. Získané finance pomáhají stavět či rekonstruovat chráněná bydlení, sociálně terapeutické dílny a sociální podniky pro lidi s mentálním postižením, kteří na své životní cestě potřebují pomoc druhých. V letošním roce proběhne již 15. ročník sbírky. Výtěžek pražské části bude použit na zajištění provozu a rozvoje potravinářské dílny v Davli u Prahy, která nabízí uplatnění lidem s postižením.

Titulek

Od roku 2000 již podpořilo kampaň zakoupením cihly přes 200 000 lidí. Letos porostou věže z pomalovaných šamotových cihel hned na dvou stáncích – jednom stálém v ulici Na Příkopech, kde je možné si cihličku zakoupit a pomalovat až do konce září, a na jednom mobilním. Ten najdou zájemci od 5. 5. na stanici metra Anděl před OC Nový Smíchov (do 18. 5.), poté se stánek přesune na stanici metra I. P. Pavlova (18. 5. – 1. 6. 2014), aby jej od 1. 6. našli návštěvníci Zoo Praha na parkovišti poblíž cyklistické stezky (do 14. 6. 2014). Od poloviny června bude stánek Akce Cihla v OC Chodov (15. 6. – 22. 6. 2014) a poté na Praze 7 před Výstavištěm (22. 6. – 1. 7. 2014). Posledním stanovištěm bude Rašínovo nábřeží (Náplavka; 1. 7. – 31. 8. 2014). Kromě Prahy se stánky Akce Cihla objeví i v regionech, akci je možné podpořit i finančním darem či prostřednictvím DMS.

TitulekTitulek

Po zakoupení cihličky na stánku, jejím pomalování či podepsání připravenými barvami Balakryl, se cihličky zanechávají vedle stánku, kde se z nich postupně staví nejrůznější útvary, zdi a věže. Ty symbolizují nové možnosti a cesty zařazení lidí s handicapem do běžné společnosti. V letošním roce jsou pro zdobení opět připraveny univerzální barvy Balakryl UNI, kterými lze kromě cihel natírat i širokou škálu jiných povrchů, od betonu přes dřevo až po kovové předměty vč. pozinkovaného plechu a hliníku. Díky vodou ředitelné, ekologické receptuře jsou tyto barvy zdravotně nezávadné a navíc pomáhají chránit životní prostředí.

Více na www.akcecihla.cz Titulek

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím