Balakryl zve na slavnostní zahájení sbírky Akce Cihla: I letos ji podpoří

Titulek Věže z vesele pomalovaných cihel vyrostou letos v ulicích Prahy již popatnácté. Čím budou vyšší a mohutnější, tím větší podpory se dočkají lidé s mentálním postižením. Slavnostní zahájení prodeje cihliček proběhne na stánku Akce Cihla v úterý 6. května od 15.30 h. Roh pražských ulic Havířská a Na Příkopě se promění v pódium, na kterém vystoupí účastnice talentové soutěže Superstar Bětka Kolečkářová. Na zde nově otevřeném stánku Akce Cihla již budou připraveny barvy Balakryl, jak pro první zájemce z řad veřejnosti, tak pro patrony Akce Cihla, herečku Simonu Stašovou a houslového virtuose Jaroslava Svěceného. Značka Balakryl věnováním barev podpořila už tři předchozí ročníky.

Akce Cihla je celostátní sbírková kampaň. Získané finance pomáhají stavět či rekonstruovat chráněná bydlení, sociálně terapeutické dílny a sociální podniky pro lidi s mentálním postižením, kteří na své životní cestě potřebují pomoc druhých. V letošním roce proběhne již 15. ročník sbírky. Výtěžek pražské části bude použit na zajištění provozu a rozvoje potravinářské dílny v Davli u Prahy, která nabízí uplatnění lidem s postižením.

Titulek

Od roku 2000 již podpořilo kampaň zakoupením cihly přes 200 000 lidí. Letos porostou věže z pomalovaných šamotových cihel hned na dvou stáncích – jednom stálém v ulici Na Příkopech, kde je možné si cihličku zakoupit a pomalovat až do konce září, a na jednom mobilním. Ten najdou zájemci od 5. 5. na stanici metra Anděl před OC Nový Smíchov (do 18. 5.), poté se stánek přesune na stanici metra I. P. Pavlova (18. 5. – 1. 6. 2014), aby jej od 1. 6. našli návštěvníci Zoo Praha na parkovišti poblíž cyklistické stezky (do 14. 6. 2014). Od poloviny června bude stánek Akce Cihla v OC Chodov (15. 6. – 22. 6. 2014) a poté na Praze 7 před Výstavištěm (22. 6. – 1. 7. 2014). Posledním stanovištěm bude Rašínovo nábřeží (Náplavka; 1. 7. – 31. 8. 2014). Kromě Prahy se stánky Akce Cihla objeví i v regionech, akci je možné podpořit i finančním darem či prostřednictvím DMS.

TitulekTitulek

Po zakoupení cihličky na stánku, jejím pomalování či podepsání připravenými barvami Balakryl, se cihličky zanechávají vedle stánku, kde se z nich postupně staví nejrůznější útvary, zdi a věže. Ty symbolizují nové možnosti a cesty zařazení lidí s handicapem do běžné společnosti. V letošním roce jsou pro zdobení opět připraveny univerzální barvy Balakryl UNI, kterými lze kromě cihel natírat i širokou škálu jiných povrchů, od betonu přes dřevo až po kovové předměty vč. pozinkovaného plechu a hliníku. Díky vodou ředitelné, ekologické receptuře jsou tyto barvy zdravotně nezávadné a navíc pomáhají chránit životní prostředí.

Více na www.akcecihla.cz Titulek

Novinky

15. 05. 2018

Balakryl přichází s novými odstíny

Balakryl přichází s novými odstíny

Od května jsou v prodeji nové trendy odstíny krycích barev Balakryl UNI: elegantní šedé, klasické přírodní a dynamické syté. Vodou ředitelné barvy UNI rychle schnou, při aplikaci nezapáchají a dobře se s nimi pracuje. Ať už plánujete dětský pokoj v …

pokračování

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím