BALAKRYL Latex je na trávníku s fotbalisty Plzně každý den

Vysokou odolnost vůči otěru, výbornou přilnavost, mimořádnou kryvost a ekologickou recepturu barvy BALAKRYL Latex oceňují nejen kutilové při nátěrech omítek, betonu, zdiva a dalších materiálů, ale už 4. sezonu také hráči slavného fotbalového klubu FC VIKTORIA PLZEŇ. Klub s více než stoletou tradicí využívá BALAKRYL Latex Univerzál k označování všech svých travnatých fotbalových hřišť na stadionu ve Štruncových sadech. Za jednu sezónu tak VIKTORIA PLZEŇ spotřebuje až 1000 kg barvy BALAKRYL Latex Univerzál.

TitulekTitulek

VIKTORIA PLZEŇ je český fotbalový klub založený v roce 1911. Přesně o sto let později tým získal historicky první mistrovský titul v Gambrinus lize, který se podařilo obhájit i v sezoně 2012/13. VIKTORIA PLZEŇ má úspěch i na evropské scéně. V sezonách 2011/12 a 2013/14 si tým zahrál základní skupinu Ligy mistrů a v ročníku 2012/13 se probojoval až do osmifinále Evropské ligy. Domácí utkání se hrají na nově zrekonstruovaném stadionu ve Štruncových sadech, kam se vejde 11 753 diváků.

Titulek

Stadion zahrnuje kromě hlavního hřiště i tři další v tréninkovém centru. Hřiště je potřeba nově vyznačit před každým zápasem, tedy zpravidla 1× týdně až 1× za 14 dní dle četnosti zápasů. Na hlavním stadionu tým odehraje asi 25 zápasů ročně. Při šířce čáry 11 cm činí spotřeba na vyznačení jednoho hřiště asi 20 – 25 kg barvy. Celková spotřeba za jednu sezónu se tak pohybuje na úrovni cca 1000 kg barvy.

„BALAKRYL Latex Univerzál jsme poprvé vyzkoušeli asi před 4 lety a už jsme u něj zůstali,“ vzpomníná Ing. Vladislav Sloup, technický ředitel FC VIKTORIA PLZEŇ, a doplňuje: „U tohoto materiálu nám vyhovuje výborná odolnost proti vodě, takže i v dešti výborně drží a nedochází u něj k žádnému otěru. Kromě toho dobře kryje a spotřeba barvy je tím pádem nižší než u jiných materiálů. Dalším plusem je jeho ekologická receptura, díky které barva trávníku neublíží, a tudíž nám nežloutne ani nevyhnívá.“

BALAKRYL Latex Univerzál je univerzální latexová zářivě bílá omyvatelná barva s vysokou odolností vůči otěru, určená do interiéru i exteriéru. Dokonale kryje a vytváří matný povrch s vynikající paropropustností. Hodí se k dekoračním nátěrům omítek, betonu, lehčených stavebních hmot, zdiva, cementovláknitých, dřevotřískových a sádrokartonových desek, papíru a podobných materiálů. Barva je mimořádně vhodná pro označení hřišť a sportovišť.

BALAKRYL Latex Univerzál vyniká výbornou omyvatelností. Vyhovuje normě ČSN EN 13300: třída 2, což potvrzuje vysokou omyvatelnost až na 10 000 cyklů. Barva rychle schne, což umožňuje natřít všechny vrstvy v rámci jediného dne. Ve stejný den, kdy začnete s natíráním, tedy můžete začít i natřený povrch používat. Stejně jako všechny materiály BALAKRYL i Latex Univerzál je zdravotně nezávadný. Díky svému ekologickému složení je velmi šetrný k životnímu prostředí a při nahodilém přímém kontaktu s potravinami je neškodný.

BALAKRYL – receptury, které chrání zdraví i životní prostředí

BALAKRYL myslí na životní prostředí i zdraví svých zákazníků. Pod touto značkou proto najdete výhradně vodou ředitelné barvy s minimálním obsahem těkavých látek. Materiály BALAKRYL neobsahují těžké kovy ani nebezpečné látky. Značka je držitelem certifikátů na povrchovou úpravu hraček, pro kontakt s potravinami i známky o ekologické šetrnosti. BALAKRYL je nejoblíbenější alternativou syntetických nátěrových hmot, což dokazuje i fakt, že je vedoucí značkou ve své kategorii.

Novinky

15. 05. 2018

Balakryl přichází s novými odstíny

Balakryl přichází s novými odstíny

Od května jsou v prodeji nové trendy odstíny krycích barev Balakryl UNI: elegantní šedé, klasické přírodní a dynamické syté. Vodou ředitelné barvy UNI rychle schnou, při aplikaci nezapáchají a dobře se s nimi pracuje. Ať už plánujete dětský pokoj v …

pokračování

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím