Spektra – Ocenění roku 2013 si odnesly lazury Balakryl s novou recepturou

Restaurace Hergetova cihelna v srdci Prahy, na Kampě, se stala osvědčeným místem pro předávání Ocenění roku, jimiž časopis Spektra už osm let odměňuje výjimečné realizace, realizační firmy, prodejní centra a nové produkty. Letošní Ocenění roku patří lazurám Balakryl, které se představily s novou, vylepšenou recepturou a v nových odstínech.

Titulek

Příjemné prostředí a počasí jako na objednávku vítalo i letos 3. října přesně v 11 hodin všechny, komu se podařilo v letošním ročníku Ocenění uspět. Za značku Balakryl převzala ocenění Silvia Dyrcová, Brand manažerka značky, a Jan Spurný, technolog tónování, který se v rámci projektu podílel na koloristice, tj. na návrzích barevných variant lazur. Spektra je uznávaný odborný titul, který se jako jediný na našem trhu zaměřuje výhradně na nátěrové hmoty, fasádní a zateplovací systémy. Ocenění tohoto časopisu je tradičně určeno výrobcům, dovozcům, prodejcům i realizačním firmám, kterým se v daných kategoriích v průběhu letošního roku podařilo něco mimořádného.

Titulek

Lazurovací laky DIXOL a TELUX vynesla mezi nejvýznamnější novinky značky Balakryl pro rok 2013 i k Ocenění roku 2013 od časopisu Spektra modernější receptura s garancí spolehlivé ochrany v exteriéru minimálně 3 roky, resp. 5 let, a navíc barevná paleta čítající téměř 70 atraktivních odstínů. Vzorníky totiž nově zahrnují 8 nejoblíbenějších hotových odstínů a dalších 60 barevných variant, které lze na počkání natónovat, včetně růžové, fialkové, tyrkysové nebo zářivě zelené. Více o nové receptuře lazur na těchto stránkách v sekci Sortiment.

Novinky

28. 11. 2016

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou  i černou

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou i černou

Titulek Značka Balakryl se zajímá o přání spotřebitelů, která se vždy snaží vyslyšet. Výsledkem tohoto snažení je i nejžhavější novinka v jejím portfoliu. Tabulová barva Balakryl je určená zejména pro nátěry školních tabulí, ale i jiných …

pokračování

22. 11. 2016

Zde pracují Dobří andělé

Zde pracují Dobří andělé

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím