Spektra – Ocenění roku 2013 si odnesly lazury Balakryl s novou recepturou

Restaurace Hergetova cihelna v srdci Prahy, na Kampě, se stala osvědčeným místem pro předávání Ocenění roku, jimiž časopis Spektra už osm let odměňuje výjimečné realizace, realizační firmy, prodejní centra a nové produkty. Letošní Ocenění roku patří lazurám Balakryl, které se představily s novou, vylepšenou recepturou a v nových odstínech.

Titulek

Příjemné prostředí a počasí jako na objednávku vítalo i letos 3. října přesně v 11 hodin všechny, komu se podařilo v letošním ročníku Ocenění uspět. Za značku Balakryl převzala ocenění Silvia Dyrcová, Brand manažerka značky, a Jan Spurný, technolog tónování, který se v rámci projektu podílel na koloristice, tj. na návrzích barevných variant lazur. Spektra je uznávaný odborný titul, který se jako jediný na našem trhu zaměřuje výhradně na nátěrové hmoty, fasádní a zateplovací systémy. Ocenění tohoto časopisu je tradičně určeno výrobcům, dovozcům, prodejcům i realizačním firmám, kterým se v daných kategoriích v průběhu letošního roku podařilo něco mimořádného.

Titulek

Lazurovací laky DIXOL a TELUX vynesla mezi nejvýznamnější novinky značky Balakryl pro rok 2013 i k Ocenění roku 2013 od časopisu Spektra modernější receptura s garancí spolehlivé ochrany v exteriéru minimálně 3 roky, resp. 5 let, a navíc barevná paleta čítající téměř 70 atraktivních odstínů. Vzorníky totiž nově zahrnují 8 nejoblíbenějších hotových odstínů a dalších 60 barevných variant, které lze na počkání natónovat, včetně růžové, fialkové, tyrkysové nebo zářivě zelené. Více o nové receptuře lazur na těchto stránkách v sekci Sortiment.

Novinky

15. 05. 2018

Balakryl přichází s novými odstíny

Balakryl přichází s novými odstíny

Od května jsou v prodeji nové trendy odstíny krycích barev Balakryl UNI: elegantní šedé, klasické přírodní a dynamické syté. Vodou ředitelné barvy UNI rychle schnou, při aplikaci nezapáchají a dobře se s nimi pracuje. Ať už plánujete dětský pokoj v …

pokračování

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím