Tukani se v Zoo Hodonín cítí jako doma

Jako v pralesích Střední nebo Jižní Ameriky si budete připadat v novém výběhu tukanů v Zoo Hodonín. Postupně rekonstruovaný pavilon exotického ptactva totiž osvěžila nová malba malíře Petra Přikryla z prostředí deštného pralesa. Mladý malíř se do Zoo Hodonín vrátil již poněkolikáté, aby tady s využitím barev BALAKRYL zkrášlil některé, dosud obyčejné stěny.

TitulekTitulekTitulek

Rostliny a stromy s kaskádami velkých, svěže zelených listů doplněných liánami, tolik typickými pro deštné pralesy, zasadil Petr Přikryl na prostornou hlavní stěnu výběhu dlouhou přibližně 5 metrů a vysokou asi 3 metry. Na motiv na hlavní stěně pak navazují i stěny boční. Malba, na které malíř využil především zelené odstíny barev kombinované s černou a žlutou, je realizována s využitím univerzálních barev BALAKRYL UNI. S těmi Petr Přikryl pracuje již několik let, protože se snadno aplikují, lehce roztírají, výborně kryjí a rychle schnou. Po zaschnutí jsou omyvatelné a dlouhodobě odolávají mechanickému poškození. Díky ekologicky šetrnému složení neohrožují zdraví lidí ani zvířat.

TitulekTitulekTitulek

Malba v pavilonu exotického ptactva zdaleka není prvním ani posledním dílem Petra Přikryla v hodonínské zoo. V roce 2010 zde nástěnnou malbou zkrášlil pavilon želv, jeho dílem jsou také malby u paovcí hřivnatých a malby ve výběhu kočkovitých šelem. Naposledy svými malbami oživil stěnu občerstvení a útulek pro psy a kočky, nacházející se rovněž v areálu zoo.

Petr Přikryl v současné době připravuje výstavu svých obrazů, kde návštěvníci uvidí i pětici obrazů malovaných barvami BALAKRYL na plátno. Výstava začne v galerii VEDNEVNOCI 4. listopadu a potrvá až do začátku prosince.

Novinky

15. 05. 2018

Balakryl přichází s novými odstíny

Balakryl přichází s novými odstíny

Od května jsou v prodeji nové trendy odstíny krycích barev Balakryl UNI: elegantní šedé, klasické přírodní a dynamické syté. Vodou ředitelné barvy UNI rychle schnou, při aplikaci nezapáchají a dobře se s nimi pracuje. Ať už plánujete dětský pokoj v …

pokračování

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím