Tukani se v Zoo Hodonín cítí jako doma

Jako v pralesích Střední nebo Jižní Ameriky si budete připadat v novém výběhu tukanů v Zoo Hodonín. Postupně rekonstruovaný pavilon exotického ptactva totiž osvěžila nová malba malíře Petra Přikryla z prostředí deštného pralesa. Mladý malíř se do Zoo Hodonín vrátil již poněkolikáté, aby tady s využitím barev BALAKRYL zkrášlil některé, dosud obyčejné stěny.

TitulekTitulekTitulek

Rostliny a stromy s kaskádami velkých, svěže zelených listů doplněných liánami, tolik typickými pro deštné pralesy, zasadil Petr Přikryl na prostornou hlavní stěnu výběhu dlouhou přibližně 5 metrů a vysokou asi 3 metry. Na motiv na hlavní stěně pak navazují i stěny boční. Malba, na které malíř využil především zelené odstíny barev kombinované s černou a žlutou, je realizována s využitím univerzálních barev BALAKRYL UNI. S těmi Petr Přikryl pracuje již několik let, protože se snadno aplikují, lehce roztírají, výborně kryjí a rychle schnou. Po zaschnutí jsou omyvatelné a dlouhodobě odolávají mechanickému poškození. Díky ekologicky šetrnému složení neohrožují zdraví lidí ani zvířat.

TitulekTitulekTitulek

Malba v pavilonu exotického ptactva zdaleka není prvním ani posledním dílem Petra Přikryla v hodonínské zoo. V roce 2010 zde nástěnnou malbou zkrášlil pavilon želv, jeho dílem jsou také malby u paovcí hřivnatých a malby ve výběhu kočkovitých šelem. Naposledy svými malbami oživil stěnu občerstvení a útulek pro psy a kočky, nacházející se rovněž v areálu zoo.

Petr Přikryl v současné době připravuje výstavu svých obrazů, kde návštěvníci uvidí i pětici obrazů malovaných barvami BALAKRYL na plátno. Výstava začne v galerii VEDNEVNOCI 4. listopadu a potrvá až do začátku prosince.

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím