Dárky BALAKRYL k nákupu v prodejnách OBI

Praktický skládací metr s karabinkou pro pověšení na klíče a publikaci Manuál pro chlapy s Alešem Hámou můžete nyní získat jako dárek. Stačí dorazit tento pátek nebo sobotu do vybraných prodejen OBI a zakoupit tam jakoukoliv barvu BALAKRYL. Ve dnech 27. – 28. 9. 2013 totiž v prodejnách OBI Praha Ruzyně, Česká Lípa, Litoměřice a Hradec Králové probíhají předváděcí akce BALAKRYL, kde se můžete nejen dozvědět něco o barvách této značky, ale také získat spoustu rad a tipů jak dosáhnout nejlepších výsledků při natírání. Skládací metr získá každý zákazník, který zakoupí 0,7kilogramové balení barev BALAKRYL, kutilská příručka Manuál pro chlapy je dárkem k balení 2,5 kg. Zákazník, který bude mít u sebe letáček s pozvánkou na akci nebo reklamní SMS/MMS značky BALAKRYL, získá při nákupu barvy dárky oba. Akce platí v pátek 27. 9. od 15 do 19 hodin a v sobotu 28. 9. od 9 do 13 hodin.

Srdečně Vás zveme. Letáček s pozvánkou si lze vytisknout přímo z tohoto článku:

Česká lípa:

TitulekTitulek

Hradec Králové:

TitulekTitulek

Litoměřice:

TitulekTitulek

Praha:

TitulekTitulek

Realizujte své nápady, pusťte se do zkrášlování svého okolí s barvami BALAKRYL!

Novinky

15. 05. 2018

Balakryl přichází s novými odstíny

Balakryl přichází s novými odstíny

Od května jsou v prodeji nové trendy odstíny krycích barev Balakryl UNI: elegantní šedé, klasické přírodní a dynamické syté. Vodou ředitelné barvy UNI rychle schnou, při aplikaci nezapáchají a dobře se s nimi pracuje. Ať už plánujete dětský pokoj v …

pokračování

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím