Dárky BALAKRYL k nákupu v prodejnách OBI

Praktický skládací metr s karabinkou pro pověšení na klíče a publikaci Manuál pro chlapy s Alešem Hámou můžete nyní získat jako dárek. Stačí dorazit tento pátek nebo sobotu do vybraných prodejen OBI a zakoupit tam jakoukoliv barvu BALAKRYL. Ve dnech 27. – 28. 9. 2013 totiž v prodejnách OBI Praha Ruzyně, Česká Lípa, Litoměřice a Hradec Králové probíhají předváděcí akce BALAKRYL, kde se můžete nejen dozvědět něco o barvách této značky, ale také získat spoustu rad a tipů jak dosáhnout nejlepších výsledků při natírání. Skládací metr získá každý zákazník, který zakoupí 0,7kilogramové balení barev BALAKRYL, kutilská příručka Manuál pro chlapy je dárkem k balení 2,5 kg. Zákazník, který bude mít u sebe letáček s pozvánkou na akci nebo reklamní SMS/MMS značky BALAKRYL, získá při nákupu barvy dárky oba. Akce platí v pátek 27. 9. od 15 do 19 hodin a v sobotu 28. 9. od 9 do 13 hodin.

Srdečně Vás zveme. Letáček s pozvánkou si lze vytisknout přímo z tohoto článku:

Česká lípa:

TitulekTitulek

Hradec Králové:

TitulekTitulek

Litoměřice:

TitulekTitulek

Praha:

TitulekTitulek

Realizujte své nápady, pusťte se do zkrášlování svého okolí s barvami BALAKRYL!

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím