Benefiční cihličky pomalujete Balakrylem ještě v říjnu

Benefiční cihličky sbírkového projektu AKCE CIHLA lze na pražských Příkopech zakoupit až do konce září. V regionech pak budou některé stánky fungovat i v říjnu. Dalších více než 60 tisíc korun přinesl na stavbu sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM již třetí ročník benefičního hudebně-divadelního festivalu CIHLAFEST. BALAKRYL, který je partnerem AKCE CIHLA, byl u toho.

Titulek

Hudebně-divadelní festival CIHLAFEST je vrcholem doprovodného programu sbírkové kampaně AKCE CIHLA, která podporuje začlenění lidí se zdravotním či jiným znevýhodněním do běžného života. CIHLAFEST proběhl 13. července v zahradách chráněného bydlení Fara ve Slapech. Počasí letos účastníkům přálo, branami tak letos prošlo více než 500 návštěvníků. Mohli se, kromě jiného, mohli těšit na Karla Rodena ve večerním představení Zdravý nemocný. Přímo na místě si účastníci prohlédli, jak byly využity peníze vybrané v předchozích ročnících AKCE CIHLA a zároveň si pochutnali na nakládaných sýrech a dalších dobrotách ze sociálně terapeutické dílny. TitulekTitulekVýtěžek letošní sbírky i festivalu umožní pokračovat ve stavbě nové dílny s občerstvením v Davli. AKCE CIHLA stále probíhá a benefiční cihly je možné si zakoupit nejen v Praze Na Příkopě, ale i v dalších městech republiky.

BALAKRYL letos podpořil sbírkový projekt AKCE CIHLA již potřetí, a to opět věnováním barev na malování benefičních cihel. Ty se po zakoupení a pomalování připravenými barvami BALAKRYL zanechávají vedle stánku, kde se z nich postupně staví útvary, které mají symbolizovat nové možnosti a cesty zařazení lidí s handicapem do běžné společnosti. V letošním roce jsou pro zdobení opět připraveny univerzální barvy BALAKRYL UNI, kterými lze kromě cihel natírat širokou škálu jiných povrchů, od betonu přes dřevo až po kovové předměty vč. pozinkovaného plechu a hliníku. Díky vodou ředitelné, ekologické receptuře jsou tyto barvy zdravotně nezávadné a pomáhají chránit životní prostředí.

TitulekTitulek Podrobné informace na www.akcecihla.cz.

Novinky

15. 05. 2018

Balakryl přichází s novými odstíny

Balakryl přichází s novými odstíny

Od května jsou v prodeji nové trendy odstíny krycích barev Balakryl UNI: elegantní šedé, klasické přírodní a dynamické syté. Vodou ředitelné barvy UNI rychle schnou, při aplikaci nezapáchají a dobře se s nimi pracuje. Ať už plánujete dětský pokoj v …

pokračování

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím