Benefiční cihličky pomalujete Balakrylem ještě v říjnu

Benefiční cihličky sbírkového projektu AKCE CIHLA lze na pražských Příkopech zakoupit až do konce září. V regionech pak budou některé stánky fungovat i v říjnu. Dalších více než 60 tisíc korun přinesl na stavbu sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM již třetí ročník benefičního hudebně-divadelního festivalu CIHLAFEST. BALAKRYL, který je partnerem AKCE CIHLA, byl u toho.

Titulek

Hudebně-divadelní festival CIHLAFEST je vrcholem doprovodného programu sbírkové kampaně AKCE CIHLA, která podporuje začlenění lidí se zdravotním či jiným znevýhodněním do běžného života. CIHLAFEST proběhl 13. července v zahradách chráněného bydlení Fara ve Slapech. Počasí letos účastníkům přálo, branami tak letos prošlo více než 500 návštěvníků. Mohli se, kromě jiného, mohli těšit na Karla Rodena ve večerním představení Zdravý nemocný. Přímo na místě si účastníci prohlédli, jak byly využity peníze vybrané v předchozích ročnících AKCE CIHLA a zároveň si pochutnali na nakládaných sýrech a dalších dobrotách ze sociálně terapeutické dílny. TitulekTitulekVýtěžek letošní sbírky i festivalu umožní pokračovat ve stavbě nové dílny s občerstvením v Davli. AKCE CIHLA stále probíhá a benefiční cihly je možné si zakoupit nejen v Praze Na Příkopě, ale i v dalších městech republiky.

BALAKRYL letos podpořil sbírkový projekt AKCE CIHLA již potřetí, a to opět věnováním barev na malování benefičních cihel. Ty se po zakoupení a pomalování připravenými barvami BALAKRYL zanechávají vedle stánku, kde se z nich postupně staví útvary, které mají symbolizovat nové možnosti a cesty zařazení lidí s handicapem do běžné společnosti. V letošním roce jsou pro zdobení opět připraveny univerzální barvy BALAKRYL UNI, kterými lze kromě cihel natírat širokou škálu jiných povrchů, od betonu přes dřevo až po kovové předměty vč. pozinkovaného plechu a hliníku. Díky vodou ředitelné, ekologické receptuře jsou tyto barvy zdravotně nezávadné a pomáhají chránit životní prostředí.

TitulekTitulek Podrobné informace na www.akcecihla.cz.

Novinky

28. 11. 2016

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou  i černou

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou i černou

Titulek Značka Balakryl se zajímá o přání spotřebitelů, která se vždy snaží vyslyšet. Výsledkem tohoto snažení je i nejžhavější novinka v jejím portfoliu. Tabulová barva Balakryl je určená zejména pro nátěry školních tabulí, ale i jiných …

pokračování

22. 11. 2016

Zde pracují Dobří andělé

Zde pracují Dobří andělé

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím