Benefiční cihličky pomalujete Balakrylem ještě v říjnu

Benefiční cihličky sbírkového projektu AKCE CIHLA lze na pražských Příkopech zakoupit až do konce září. V regionech pak budou některé stánky fungovat i v říjnu. Dalších více než 60 tisíc korun přinesl na stavbu sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM již třetí ročník benefičního hudebně-divadelního festivalu CIHLAFEST. BALAKRYL, který je partnerem AKCE CIHLA, byl u toho.

Titulek

Hudebně-divadelní festival CIHLAFEST je vrcholem doprovodného programu sbírkové kampaně AKCE CIHLA, která podporuje začlenění lidí se zdravotním či jiným znevýhodněním do běžného života. CIHLAFEST proběhl 13. července v zahradách chráněného bydlení Fara ve Slapech. Počasí letos účastníkům přálo, branami tak letos prošlo více než 500 návštěvníků. Mohli se, kromě jiného, mohli těšit na Karla Rodena ve večerním představení Zdravý nemocný. Přímo na místě si účastníci prohlédli, jak byly využity peníze vybrané v předchozích ročnících AKCE CIHLA a zároveň si pochutnali na nakládaných sýrech a dalších dobrotách ze sociálně terapeutické dílny. TitulekTitulekVýtěžek letošní sbírky i festivalu umožní pokračovat ve stavbě nové dílny s občerstvením v Davli. AKCE CIHLA stále probíhá a benefiční cihly je možné si zakoupit nejen v Praze Na Příkopě, ale i v dalších městech republiky.

BALAKRYL letos podpořil sbírkový projekt AKCE CIHLA již potřetí, a to opět věnováním barev na malování benefičních cihel. Ty se po zakoupení a pomalování připravenými barvami BALAKRYL zanechávají vedle stánku, kde se z nich postupně staví útvary, které mají symbolizovat nové možnosti a cesty zařazení lidí s handicapem do běžné společnosti. V letošním roce jsou pro zdobení opět připraveny univerzální barvy BALAKRYL UNI, kterými lze kromě cihel natírat širokou škálu jiných povrchů, od betonu přes dřevo až po kovové předměty vč. pozinkovaného plechu a hliníku. Díky vodou ředitelné, ekologické receptuře jsou tyto barvy zdravotně nezávadné a pomáhají chránit životní prostředí.

TitulekTitulek Podrobné informace na www.akcecihla.cz.

Novinky

08. 09. 2017

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Dnes startuje hlasování veřejnosti o nejpovedenější dílo letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Autor kousku, který od vás získá nejvyšší počet hlasů, si odnese 20 000 Kč a možnost podílet se na dalším ročníku, ovšem už jako člen odborné poroty. …

pokračování

04. 09. 2017

SLOU FASHION DAYS a Balakryl RECY věci ve Vnitroblocku

SLOU FASHION DAYS a Balakryl RECY věci ve Vnitroblocku

Zveme vás na výstavu recy věcí, kterou můžete zhlédnout od 8. do 9. září v holešovickém Vnitroblocku v rámci festivalu udržitelné módy a životního stylu SLOU FASHION DAYS. Kromě vybraných kousků z letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci se můžete …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím