Na dětský domeček „se nastěhoval“ medvídek Pú malovaný Balakrylem

Dětské hřiště na sídlišti Boží dar v Milovicích je od začátku srpna bohatší o prostorný domeček na hraní. Chybějící prvek přitom vlastníma rukama vyrobili místní obyvatelé. Veselý vzhled pak domečku dodaly ekologické vodou ředitelné barvy BALAKRYL. Pod rukou jedné z maminek z jeho stěn vykoukly oblíbené pohádkové postavičky jako medvídek Pú nebo Krteček.

Titulek

Sídlištní hřiště v Milovicích nabízelo dětem klasické atrakce jako prolézačku nebo klouzačku. Domeček ale chyběl. To se rozhodla změnit parta čtyř zručných tatínků, kteří se proto jednu prázdninovou sobotu sešli a společně postavili domek úctyhodných rozměrů: Délka domečku činí téměř 2,5 metru a výšku navrhli autoři tak, aby se děti mohly pohodlně postavit. Barevné provedení si vzala na starost jedna z maminek, a tak se na dosud obyčejných dřevotřískových deskách z jedné strany zazelenala louka plná motýlů a broučků, z další mává dětem oblíbený Krteček ve veselém vláčku, na třetí potěší hlavně kluky auto McQueen. Na nejdelší, zadní straně odpočívá v trávě medvídek Pú s kamarády prasátkem a oslíkem.

TitulekTitulekTitulek

Pro malbu byly využity univerzální barvy Balakryl UNI, a to hned v několika odstínech, které si autorka namíchala. Materiál byl zvolen s ohledem na jeho ekologickou recepturu, díky níž lze s těmito barvami bez obav natírat i dětský nábytek a hračky. Balakryl UNI navíc vyniká výbornou kryvostí a odolností proti povětrnostním vlivům, pomůcky lze po skončení prací pohodlně umýt vodou.

Novinky

28. 11. 2016

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou  i černou

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou i černou

Titulek Značka Balakryl se zajímá o přání spotřebitelů, která se vždy snaží vyslyšet. Výsledkem tohoto snažení je i nejžhavější novinka v jejím portfoliu. Tabulová barva Balakryl je určená zejména pro nátěry školních tabulí, ale i jiných …

pokračování

22. 11. 2016

Zde pracují Dobří andělé

Zde pracují Dobří andělé

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím