Na dětský domeček „se nastěhoval“ medvídek Pú malovaný Balakrylem

Dětské hřiště na sídlišti Boží dar v Milovicích je od začátku srpna bohatší o prostorný domeček na hraní. Chybějící prvek přitom vlastníma rukama vyrobili místní obyvatelé. Veselý vzhled pak domečku dodaly ekologické vodou ředitelné barvy BALAKRYL. Pod rukou jedné z maminek z jeho stěn vykoukly oblíbené pohádkové postavičky jako medvídek Pú nebo Krteček.

Titulek

Sídlištní hřiště v Milovicích nabízelo dětem klasické atrakce jako prolézačku nebo klouzačku. Domeček ale chyběl. To se rozhodla změnit parta čtyř zručných tatínků, kteří se proto jednu prázdninovou sobotu sešli a společně postavili domek úctyhodných rozměrů: Délka domečku činí téměř 2,5 metru a výšku navrhli autoři tak, aby se děti mohly pohodlně postavit. Barevné provedení si vzala na starost jedna z maminek, a tak se na dosud obyčejných dřevotřískových deskách z jedné strany zazelenala louka plná motýlů a broučků, z další mává dětem oblíbený Krteček ve veselém vláčku, na třetí potěší hlavně kluky auto McQueen. Na nejdelší, zadní straně odpočívá v trávě medvídek Pú s kamarády prasátkem a oslíkem.

TitulekTitulekTitulek

Pro malbu byly využity univerzální barvy Balakryl UNI, a to hned v několika odstínech, které si autorka namíchala. Materiál byl zvolen s ohledem na jeho ekologickou recepturu, díky níž lze s těmito barvami bez obav natírat i dětský nábytek a hračky. Balakryl UNI navíc vyniká výbornou kryvostí a odolností proti povětrnostním vlivům, pomůcky lze po skončení prací pohodlně umýt vodou.

Novinky

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

08. 09. 2017

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Dnes startuje hlasování veřejnosti o nejpovedenější dílo letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Autor kousku, který od vás získá nejvyšší počet hlasů, si odnese 20 000 Kč a možnost podílet se na dalším ročníku, ovšem už jako člen odborné poroty. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím