Na dětský domeček „se nastěhoval“ medvídek Pú malovaný Balakrylem

Dětské hřiště na sídlišti Boží dar v Milovicích je od začátku srpna bohatší o prostorný domeček na hraní. Chybějící prvek přitom vlastníma rukama vyrobili místní obyvatelé. Veselý vzhled pak domečku dodaly ekologické vodou ředitelné barvy BALAKRYL. Pod rukou jedné z maminek z jeho stěn vykoukly oblíbené pohádkové postavičky jako medvídek Pú nebo Krteček.

Titulek

Sídlištní hřiště v Milovicích nabízelo dětem klasické atrakce jako prolézačku nebo klouzačku. Domeček ale chyběl. To se rozhodla změnit parta čtyř zručných tatínků, kteří se proto jednu prázdninovou sobotu sešli a společně postavili domek úctyhodných rozměrů: Délka domečku činí téměř 2,5 metru a výšku navrhli autoři tak, aby se děti mohly pohodlně postavit. Barevné provedení si vzala na starost jedna z maminek, a tak se na dosud obyčejných dřevotřískových deskách z jedné strany zazelenala louka plná motýlů a broučků, z další mává dětem oblíbený Krteček ve veselém vláčku, na třetí potěší hlavně kluky auto McQueen. Na nejdelší, zadní straně odpočívá v trávě medvídek Pú s kamarády prasátkem a oslíkem.

TitulekTitulekTitulek

Pro malbu byly využity univerzální barvy Balakryl UNI, a to hned v několika odstínech, které si autorka namíchala. Materiál byl zvolen s ohledem na jeho ekologickou recepturu, díky níž lze s těmito barvami bez obav natírat i dětský nábytek a hračky. Balakryl UNI navíc vyniká výbornou kryvostí a odolností proti povětrnostním vlivům, pomůcky lze po skončení prací pohodlně umýt vodou.

Novinky

08. 09. 2017

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Dnes startuje hlasování veřejnosti o nejpovedenější dílo letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Autor kousku, který od vás získá nejvyšší počet hlasů, si odnese 20 000 Kč a možnost podílet se na dalším ročníku, ovšem už jako člen odborné poroty. …

pokračování

04. 09. 2017

SLOU FASHION DAYS a Balakryl RECY věci ve Vnitroblocku

SLOU FASHION DAYS a Balakryl RECY věci ve Vnitroblocku

Zveme vás na výstavu recy věcí, kterou můžete zhlédnout od 8. do 9. září v holešovickém Vnitroblocku v rámci festivalu udržitelné módy a životního stylu SLOU FASHION DAYS. Kromě vybraných kousků z letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci se můžete …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím