Na dětský domeček „se nastěhoval“ medvídek Pú malovaný Balakrylem

Dětské hřiště na sídlišti Boží dar v Milovicích je od začátku srpna bohatší o prostorný domeček na hraní. Chybějící prvek přitom vlastníma rukama vyrobili místní obyvatelé. Veselý vzhled pak domečku dodaly ekologické vodou ředitelné barvy BALAKRYL. Pod rukou jedné z maminek z jeho stěn vykoukly oblíbené pohádkové postavičky jako medvídek Pú nebo Krteček.

Titulek

Sídlištní hřiště v Milovicích nabízelo dětem klasické atrakce jako prolézačku nebo klouzačku. Domeček ale chyběl. To se rozhodla změnit parta čtyř zručných tatínků, kteří se proto jednu prázdninovou sobotu sešli a společně postavili domek úctyhodných rozměrů: Délka domečku činí téměř 2,5 metru a výšku navrhli autoři tak, aby se děti mohly pohodlně postavit. Barevné provedení si vzala na starost jedna z maminek, a tak se na dosud obyčejných dřevotřískových deskách z jedné strany zazelenala louka plná motýlů a broučků, z další mává dětem oblíbený Krteček ve veselém vláčku, na třetí potěší hlavně kluky auto McQueen. Na nejdelší, zadní straně odpočívá v trávě medvídek Pú s kamarády prasátkem a oslíkem.

TitulekTitulekTitulek

Pro malbu byly využity univerzální barvy Balakryl UNI, a to hned v několika odstínech, které si autorka namíchala. Materiál byl zvolen s ohledem na jeho ekologickou recepturu, díky níž lze s těmito barvami bez obav natírat i dětský nábytek a hračky. Balakryl UNI navíc vyniká výbornou kryvostí a odolností proti povětrnostním vlivům, pomůcky lze po skončení prací pohodlně umýt vodou.

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím