Představujeme vítěze Barevné hry recy-věcí

Spousta skvělých nápadů, jak dát starým nepotřebným věcem nový smysl, se sešla v recyklační soutěži Barevná hra recy-věcí. Do klání, které vyhlásily Fler.cz a barvy BALAKRYL, se přihlásilo 134 tvůrců. Jejich nápady inspirují a nabádají: Opravdu je nutné tu starou věc vyhodit a koupit úplně novou? Kromě nejlepšího nápadu, za který získává autorka 100.000 Kč na nákup vybavení pro svůj vysněný ateliér, ocenil BALAKRYL i všechny hlasující a připravil pro ně slevu na nákup v síti obchodů Dům barev ve výši 5–10 %, tři vylosovaní hlasující pak získali nákup na Fler.cz v hodnotě 10.000 Kč, 5 000 Kč a 2500 Kč.

Výsledky soutěže a pořadí 10 finalistů najdete na stránce www.fler.cz/soutez. Z nápadů, které do finále nepostoupily, udělala inspirační výběr redakce Fleru. Recy-věci, které ji zaujaly, najdete ve speciálním materiálu zde: http://www.fler.cz/…cy-veci-1095. A kdo obsadil první tři místa?

Jednoznačně nejvíce hlasů veřejnosti získalo elegantní a pohodlné křeslo vyrobené ze starého dřevěného kufru a nepoužívané dětské matrace. Autorka tvořící pod přezdívkou X.style (www.fler.cz/x-style) si odnese 100 000 Kč na vybavení ateliéru snů.

Na druhém místě skončila barevná skříň, kterou vyrobilo tvůrčí duo Tromalo vududoro (www.fler.cz/…alo-vududoro) ze staré smaltové vany a odložených dveří. Dovnitř stačilo dodat poličky a okouzlující kus nábytku s duší je na světě.

Kdyby se udělovaly medaile, bronzovou by si za svůj recyklační nápad odnesla umělkyně, která tvoří pod značkou funantik (www.fler.cz/funantik). Její doménou jsou originální recyklace a úpravy nábytku a její fantazie nezklamala ani tentokrát. Z rozbité, nepoužitelné moučnice se stala pohodlná čalouněná lavice, přebývající deska se proměnila v hrací stolek ve stejném stylu.

TitulekTitulekTitulek

Do soutěže se zapojili i ti manuálně zruční, a to při hlasování o vítězi. Tři vylosovaní hlasující získali nákup na Fler.cz v hodnotě 10.000 Kč, 5 000 Kč a 2500 Kč. Pro všechny hlasující BALAKRYL připravil 5–10% slevu na nákup v síti obchodů Dům barev (www.dumbarev.cz).

www.balakryl.cz www.fler.cz

O Fler.cz

Virtuální tržiště pro všechny, kteří se rádi kochají a obklopují originálními uměleckými výrobky – šperky, kabelkami, oblečením od talentovaných tvůrců nebo třeba maličkostmi do bytu. I tak by se dal charakterizovat portál Fler.cz, který byl spuštěn v únoru 2008 a od té doby dokázal přesvědčit tisíce kreativních lidí, aby zde nabídli svůj talent a fantazii.

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím