Akce Cihla letos opět probíhá za podpory značky BALAKRYL

Barevné věže z pomalovaných šamotových cihel se již 14. rokem objevily v ulicích Prahy. Na stáncích AKCE CIHLA, vedle kterých se vyrovnané cihličky tyčí, mohou kolemjdoucí podpořit zapojení lidí s mentálním postižením do společnosti. Stačí si zakoupit a barvami BALAKRYL pomalovat vlastní cihlu. BALAKRYL se do sbírky AKCE CIHLA zapojil už i v předchozích dvou ročnících, a to věnováním veškerých barev pro zdobení benefičních cihliček.

TitulekTitulek

Cihličky se po zakoupení a pomalování dle vkusu zájemce připravenými barvami BALAKRYL zanechávají vedle stánku, kde se z nich postupně staví útvary, které mají symbolizovat nové možnosti a cesty zařazení lidí s handicapem do běžné společnosti. V letošním roce jsou pro zdobení opět připraveny univerzální barvy BALAKRYL UNI, kterými lze kromě cihel natírat širokou škálu jiných povrchů, od betonu přes dřevo až po kovové předměty vč. pozinkovaného plechu a hliníku. Díky vodou ředitelné, ekologické receptuře jsou tyto barvy zdravotně nezávadné a navíc pomáhají chránit životní prostředí.

Kde a kdy si koupit svoji cihličku

Stánky AKCE CIHLA se nacházejí v ul. Na Příkopě, Praha 1 před Dětským domem (do 30. 9. 2013) a u výstupu metra Anděl v ul. Nádražní, Praha 5 (do 30. 6. 2013). Na obou stáncích jsou k dispozici barvy BALAKRYL v několika odstínech. Kromě Prahy se stánky Akce Cihla objeví i v regionech. Jedna cihlička stojí 150 Kč, ale akci je možné podpořit i zakoupením trička nebo finančním darem či prostřednictvím DMS. Letošní ročník benefiční sbírky se věnuje opět podpoře zaměstnávání lidí s mentálním handicapem a ve spojení s tím výstavbě, rekonstrukci a rozvoji pracovních center, chráněných a sociálně terapeutických dí­len.

TitulekTitulek

Loni si benefiční cihlu si zakoupilo celkem 6184 lidí, dalších 800 pak akci podpořilo zakoupením trička, samolepky nebo finančním darem. Celkový výtěžek pražské sbírky činil 1 072 480 Kč, v regionech pak více než 200 tisíc korun. Výtěžek sbírky byl využit na dofinancování výstavby potravinářské dílny na výrobu nakládaných sýrů a utopenců v obci Davle, kde najdou pracovní uplatnění lidé s handicapem. Výrobky se prodávají pod značkou Dobroty s příběhem (www.dobrotyspribehem.cz). Více na www.akcecihla.cz.

TitulekTitulek

Novinky

28. 11. 2016

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou  i černou

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou i černou

Titulek Značka Balakryl se zajímá o přání spotřebitelů, která se vždy snaží vyslyšet. Výsledkem tohoto snažení je i nejžhavější novinka v jejím portfoliu. Tabulová barva Balakryl je určená zejména pro nátěry školních tabulí, ale i jiných …

pokračování

22. 11. 2016

Zde pracují Dobří andělé

Zde pracují Dobří andělé

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím