BALAKRYL: Za nákup barev „kutilská“ příručka s tipy Aleše Hámy

V době popularity tzv. „hodinových manželů“ je příjemné vědět, že tenhle záskok vůbec není potřeba a že všechno potřebné se můžete naučit. Stačí jen vědět kde. Publikace „Manuál pro chlapy, aneb domácnost v kalhotách s Alešem Hámou“, kterou právě vydala značka BALAKRYL, radí v lehce nadneseném a vtipném tónu jak jednoduše, bezpečně a přitom dostatečně mužně zajistit chod domácnosti a hravě přizpůsobit bydlení svým představám. Tuto publikaci získají jako poděkování výhradně zákazníci značky BALAKRYL, a to k nákupu barev této značky v hodnotě nad 500 Kč.

Titulek

Příručka, kterou svým jménem zaštítil a komentáři doplnil Aleš Háma, obsahuje v jediném svazku tipy a návody na nejčastější opravy, úpravy a vylepšení v domácnosti, domě či bytě. Pokládka dřevěné podlahy, montáž zárubní, oprava kapajícího kohoutku, tmelení, natírání radiátoru či podlahy, malování nebo seřízení dvířek u nábytku… To jsou jen některá z témat návodů, díky kterým se z obyčejného muže může stát doslova hrdina domácnosti. Stačí jen trocha odvahy, chuť tvořit a vylepšovat své okolí. Zkrátka chuť vidět „svět v lepších barvách“, jak zní také motto značky BALAKRYL. Publikaci doplnil názornými ilustracemi Karel Řepka. V závěru textu je uveden slovník řemeslnického slangu, který pomůže vyznat se v jazyce fachmanů a díky tomu se s nimi také správně domluvit.

Titulek

Dárek, který si pro letošní sezónu vybrala značka BALAKRYL, jde daleko za hranice jejího komerčního působení, daleko za oblast natírání a malování. BALAKRYL totiž svým zákazníkům rozumí a ví, jak dokáže potěšit zdárný výsledek kutilova snažení, ať už jde o novou podlahu, čerstvě vymalovaný pokoj nebo opravenou baterii v koupelně. Díky svému „Manuálu“ je může v jejich úsilí podpořit, motivovat ke zkrášlování a vylepšování jejich okolí a být jim pomocníkem na mnoho dalších let.

Příručku „Manuál pro chlapy, aneb domácnost v kalhotách s Alešem Hámou“ lze získat při nákupu barev BALAKRYL v minimální hodnotě 500 Kč, a to v síti prodejen Dům barev (www.dumbarev.cz) a v dalších prodejnách s barvami a laky. O něco později se do akce zapojí i řetězce s potřebami pro kutily. Akce právě začala a platí až do vyprodání zásob „Manuálů“.

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím