BALAKRYL: Za nákup barev „kutilská“ příručka s tipy Aleše Hámy

V době popularity tzv. „hodinových manželů“ je příjemné vědět, že tenhle záskok vůbec není potřeba a že všechno potřebné se můžete naučit. Stačí jen vědět kde. Publikace „Manuál pro chlapy, aneb domácnost v kalhotách s Alešem Hámou“, kterou právě vydala značka BALAKRYL, radí v lehce nadneseném a vtipném tónu jak jednoduše, bezpečně a přitom dostatečně mužně zajistit chod domácnosti a hravě přizpůsobit bydlení svým představám. Tuto publikaci získají jako poděkování výhradně zákazníci značky BALAKRYL, a to k nákupu barev této značky v hodnotě nad 500 Kč.

Titulek

Příručka, kterou svým jménem zaštítil a komentáři doplnil Aleš Háma, obsahuje v jediném svazku tipy a návody na nejčastější opravy, úpravy a vylepšení v domácnosti, domě či bytě. Pokládka dřevěné podlahy, montáž zárubní, oprava kapajícího kohoutku, tmelení, natírání radiátoru či podlahy, malování nebo seřízení dvířek u nábytku… To jsou jen některá z témat návodů, díky kterým se z obyčejného muže může stát doslova hrdina domácnosti. Stačí jen trocha odvahy, chuť tvořit a vylepšovat své okolí. Zkrátka chuť vidět „svět v lepších barvách“, jak zní také motto značky BALAKRYL. Publikaci doplnil názornými ilustracemi Karel Řepka. V závěru textu je uveden slovník řemeslnického slangu, který pomůže vyznat se v jazyce fachmanů a díky tomu se s nimi také správně domluvit.

Titulek

Dárek, který si pro letošní sezónu vybrala značka BALAKRYL, jde daleko za hranice jejího komerčního působení, daleko za oblast natírání a malování. BALAKRYL totiž svým zákazníkům rozumí a ví, jak dokáže potěšit zdárný výsledek kutilova snažení, ať už jde o novou podlahu, čerstvě vymalovaný pokoj nebo opravenou baterii v koupelně. Díky svému „Manuálu“ je může v jejich úsilí podpořit, motivovat ke zkrášlování a vylepšování jejich okolí a být jim pomocníkem na mnoho dalších let.

Příručku „Manuál pro chlapy, aneb domácnost v kalhotách s Alešem Hámou“ lze získat při nákupu barev BALAKRYL v minimální hodnotě 500 Kč, a to v síti prodejen Dům barev (www.dumbarev.cz) a v dalších prodejnách s barvami a laky. O něco později se do akce zapojí i řetězce s potřebami pro kutily. Akce právě začala a platí až do vyprodání zásob „Manuálů“.

Novinky

15. 05. 2018

Balakryl přichází s novými odstíny

Balakryl přichází s novými odstíny

Od května jsou v prodeji nové trendy odstíny krycích barev Balakryl UNI: elegantní šedé, klasické přírodní a dynamické syté. Vodou ředitelné barvy UNI rychle schnou, při aplikaci nezapáchají a dobře se s nimi pracuje. Ať už plánujete dětský pokoj v …

pokračování

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím