Velká soutěž o vybavení ateliéru snů za 100 000 Kč odstartována!

Velká soutěž o vybavení ateliéru snů za 100 000 Kč

Krycí barvy, lazury a laky Balakryl kromě své ochranné funkce motivují a inspirují k tvorbě. Ze starého okna tak může být stylová polička, z větráku třeba lampa, stačí „dát starým nepotřebným věcem nový smysl“. Tak zní také téma kreativní soutěže, která začala právě dnes. Svoje síly v ní spojila značka Balakryl a Fler.cz, oblíbené online tržiště s originálními handmade výrobky. Jednou z podmínek zapojení do soutěže je použití barev Balakryl. O celkovém vítězi soutěže rozhodne veřejnost v červnovém hlasování. Za nejzajímavější nápad a jeho realizaci získá vítěz 100 000 Kč na vybavení ateliéru nebo dílny snů.

Do soutěže s názvem „Barevná hra recy-věcí“ se může zapojit každý, kdo je alespoň trochu šikovný a baví ho dávat starým věcem nový smysl. Jak to může vypadat, ukazuje designér Aleš Poláček v inspiračním videu www.fler.cz/magazin.

Přihlašování soutěžních výrobků začalo 8. dubna a skončí 2. června 2013. Poté porota vybere desítku finalistů, o celkovém vítězi rozhodne veřejnost svým hlasováním. Ten získá hlavní cenu v podobě 100.000 Kč na nákup vybavení pro svůj vysněný ateliér. Ostatní finalisté budou odměněni poukazem v hodnotě 3.000 Kč na nákup barev v síti prodejen Dům barev. Podrobnosti o soutěži jsou zveřejněny také na adrese www.fler.cz/soutez.

Šance i pro méně šikovné

Velká soutěž o vybavení ateliéru snů za 100 000 Kč

Zapojit se mohou i ti, kteří nejsou manuálně zruční. Hlasování o vítězi poběží od 10. do 16. června 2013 a tři vylosovaní hlasující získají nákup na Fler.cz v hodnotě 10.000 Kč, 5.000 Kč a 2.500 Kč. Pro všechny hlasující je připravena 5–10 % sleva na nákup v síti obchodů Dům barev.

„Proč kupovat nové věci, když je na světě tolik starých, které mají duši a čekají na svoji druhou šanci. Doufáme, že díky spolupráci se značkou Balakryl, kterou mají kreativní lidé tak rádi už desítky let, dokážeme zvednout zájem o recyklaci, kterou na Fleru milujeme. Moc se těším, jaké inspirativní výrobky v soutěži uvidíme,“ říká k Barevné hře recy-věcí Jiří Kubeš, zakladatel Fler.cz.

„Líbí se nám hlavní myšlenka této soutěže, protože Balakryl vždy oceňoval kreativní nápady svých zákazníků. Fler.cz považujeme za ideálního partnera. Je to místo vysoké koncentrace mnoha kreativních lidí se šikovnýma rukama a inspirativními nápady. Doufáme, že poslední tah Balakrylem vdechne nový život mnoha zajímavým projektům,“ říká Silvia Dyrcová, Brand marketing manager značky Balakryl.

Novinky

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

08. 09. 2017

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Dnes startuje hlasování veřejnosti o nejpovedenější dílo letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Autor kousku, který od vás získá nejvyšší počet hlasů, si odnese 20 000 Kč a možnost podílet se na dalším ročníku, ovšem už jako člen odborné poroty. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím