Natírat s novou ekologickou lazurou lze i uprostřed zahrádky

Až 60 m² plotu, obložení nebo jiných ploch ze dřeva lze obnovit z jediného balení nové lazury Balakryl Ploty a chaty. Speciální vodou ředitelná tenkovrstvá lazura od značky Balakryl totiž vyniká vysokou vydatností. Navíc umožňuje snadnou renovaci nátěrů, a tak snižuje náklady na údržbu. Receptura novinky je zcela ekologická, lazuru tedy lze bez obav aplikovat i stříkáním, klidně i na plot uprostřed zeleninové zahrádky nebo květin. Novinka Balakryl Ploty a chaty proniká hluboko do dřeva a zvýrazňuje jeho strukturu. Je v prodeji v odstínu Palisandr.

Titulek

Speciální ochranná vodou ředitelná tenkovrstvá lazura Balakryl Ploty a chaty je vhodná pro nátěry všech druhů dřeva. Uplatní se při natírání řeziva i hladce opracovaného dřeva v interiéru i exteriéru. Ochranná povrchová vrstva je odolná vůči povětrnostním vlivům, UV záření, vlhkosti i praskání. Balakryl Ploty a chaty se výborně vpíjí do dřeva, nátěr se tedy lehce obnovuje. Snadná renovace a vysoká vydatnost nátěrů snižuje náklady na údržbu. Lazura Balakryl Ploty a chaty rychle schne a je bez zápachu. Nátěr zvýrazňuje přirozenou strukturu dřeva a zabarvuje jej do atraktivního odstínu Palisandr.

Titulek Novou lazuru Balakryl Ploty a chaty lze vzhledem k ekologické, vodou ředitelné receptuře aplikovat i stříkáním, bez obav i na plot uprostřed zeleninové zahrádky nebo květin. Neškodí totiž zdraví lidí ani domácím zvířatům či rostlinám. Novinku proto lze použít nejen na nátěry plotů, pergol a kůlen, ale také chat, zahradního nábytku nebo dřevěných obložení, včetně těch v interiéru.

Vydatnost: 10–12 m²/kg v jedné vrstvě podle savosti podkladu a tloušťky nátěru

Novou lazuru Balakryl Ploty a chaty lze zakoupit například v síti prodejen Dům barev (www.dumbarev.cz) a ve vybraných prodejnách barev a laků.

Titulek

Novinky

28. 11. 2016

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou  i černou

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou i černou

Titulek Značka Balakryl se zajímá o přání spotřebitelů, která se vždy snaží vyslyšet. Výsledkem tohoto snažení je i nejžhavější novinka v jejím portfoliu. Tabulová barva Balakryl je určená zejména pro nátěry školních tabulí, ale i jiných …

pokračování

22. 11. 2016

Zde pracují Dobří andělé

Zde pracují Dobří andělé

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím