Natírat s novou ekologickou lazurou lze i uprostřed zahrádky

Až 60 m² plotu, obložení nebo jiných ploch ze dřeva lze obnovit z jediného balení nové lazury Balakryl Ploty a chaty. Speciální vodou ředitelná tenkovrstvá lazura od značky Balakryl totiž vyniká vysokou vydatností. Navíc umožňuje snadnou renovaci nátěrů, a tak snižuje náklady na údržbu. Receptura novinky je zcela ekologická, lazuru tedy lze bez obav aplikovat i stříkáním, klidně i na plot uprostřed zeleninové zahrádky nebo květin. Novinka Balakryl Ploty a chaty proniká hluboko do dřeva a zvýrazňuje jeho strukturu. Je v prodeji v odstínu Palisandr.

Titulek

Speciální ochranná vodou ředitelná tenkovrstvá lazura Balakryl Ploty a chaty je vhodná pro nátěry všech druhů dřeva. Uplatní se při natírání řeziva i hladce opracovaného dřeva v interiéru i exteriéru. Ochranná povrchová vrstva je odolná vůči povětrnostním vlivům, UV záření, vlhkosti i praskání. Balakryl Ploty a chaty se výborně vpíjí do dřeva, nátěr se tedy lehce obnovuje. Snadná renovace a vysoká vydatnost nátěrů snižuje náklady na údržbu. Lazura Balakryl Ploty a chaty rychle schne a je bez zápachu. Nátěr zvýrazňuje přirozenou strukturu dřeva a zabarvuje jej do atraktivního odstínu Palisandr.

Titulek Novou lazuru Balakryl Ploty a chaty lze vzhledem k ekologické, vodou ředitelné receptuře aplikovat i stříkáním, bez obav i na plot uprostřed zeleninové zahrádky nebo květin. Neškodí totiž zdraví lidí ani domácím zvířatům či rostlinám. Novinku proto lze použít nejen na nátěry plotů, pergol a kůlen, ale také chat, zahradního nábytku nebo dřevěných obložení, včetně těch v interiéru.

Vydatnost: 10–12 m²/kg v jedné vrstvě podle savosti podkladu a tloušťky nátěru

Novou lazuru Balakryl Ploty a chaty lze zakoupit například v síti prodejen Dům barev (www.dumbarev.cz) a ve vybraných prodejnách barev a laků.

Titulek

Novinky

15. 05. 2018

Balakryl přichází s novými odstíny

Balakryl přichází s novými odstíny

Od května jsou v prodeji nové trendy odstíny krycích barev Balakryl UNI: elegantní šedé, klasické přírodní a dynamické syté. Vodou ředitelné barvy UNI rychle schnou, při aplikaci nezapáchají a dobře se s nimi pracuje. Ať už plánujete dětský pokoj v …

pokračování

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím