Balakrylový obraz láká děti do knihovny

Balakrylový obraz

Flóru i faunu, vědu a techniku, ale i historii nebo pohádky spojil do jediného obrazu malovaného barvami Balakryl mladý malíř Petr Přikryl. A je jen jediné místo, kam tato směsice dokonale zapadne, a tím je knihovna.

Balakrylový obraz

A právě do hodonínské městské knihovny láká nový obraz Petra Přikryla. Nachází se na schodišti do dětského oddělení, kde malí čtenáři najdou jak různé encyklopedie, tak spoustu pohádek. Na téměř sedm metrů dlouhé a až 2,5 metru vysoké malbě najde bystrý pozorovatel rytíře s princeznou i drakem, ale také dinosaury, pyramidy, tygra a papouška, Falca z pohádky Nekonečný příběh, ponorku, vzducholoď a balon a na přání navíc i postavu Indiana Jonese.

Balakrylový obraz

Celý obraz je malovaný univerzálními barvami Balakryl UNI. Ty se do interiéru hodí především díky vodou ředitelné ekologické receptuře, která nepoškozuje zdraví. Navíc lze díky ní štětce jednoduše omýt vodou a není potřeba žádné ředidlo, což také Petru Přikrylovi značně usnadnilo práci. Balakryl UNI je navíc v prodeji v široké paletě šestnácti hotových lesklých odstínů a v šestnácti matných tónech. Od loňského roku je možné Balakryl UNI také na počkání natónovat v Kolorovacích centrech až do 20 tisíc atraktivních odstínů.

Novinky

15. 05. 2018

Balakryl přichází s novými odstíny

Balakryl přichází s novými odstíny

Od května jsou v prodeji nové trendy odstíny krycích barev Balakryl UNI: elegantní šedé, klasické přírodní a dynamické syté. Vodou ředitelné barvy UNI rychle schnou, při aplikaci nezapáchají a dobře se s nimi pracuje. Ať už plánujete dětský pokoj v …

pokračování

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím