Balakrylový obraz láká děti do knihovny

Balakrylový obraz

Flóru i faunu, vědu a techniku, ale i historii nebo pohádky spojil do jediného obrazu malovaného barvami Balakryl mladý malíř Petr Přikryl. A je jen jediné místo, kam tato směsice dokonale zapadne, a tím je knihovna.

Balakrylový obraz

A právě do hodonínské městské knihovny láká nový obraz Petra Přikryla. Nachází se na schodišti do dětského oddělení, kde malí čtenáři najdou jak různé encyklopedie, tak spoustu pohádek. Na téměř sedm metrů dlouhé a až 2,5 metru vysoké malbě najde bystrý pozorovatel rytíře s princeznou i drakem, ale také dinosaury, pyramidy, tygra a papouška, Falca z pohádky Nekonečný příběh, ponorku, vzducholoď a balon a na přání navíc i postavu Indiana Jonese.

Balakrylový obraz

Celý obraz je malovaný univerzálními barvami Balakryl UNI. Ty se do interiéru hodí především díky vodou ředitelné ekologické receptuře, která nepoškozuje zdraví. Navíc lze díky ní štětce jednoduše omýt vodou a není potřeba žádné ředidlo, což také Petru Přikrylovi značně usnadnilo práci. Balakryl UNI je navíc v prodeji v široké paletě šestnácti hotových lesklých odstínů a v šestnácti matných tónech. Od loňského roku je možné Balakryl UNI také na počkání natónovat v Kolorovacích centrech až do 20 tisíc atraktivních odstínů.

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím