Balakrylový obraz láká děti do knihovny

Balakrylový obraz

Flóru i faunu, vědu a techniku, ale i historii nebo pohádky spojil do jediného obrazu malovaného barvami Balakryl mladý malíř Petr Přikryl. A je jen jediné místo, kam tato směsice dokonale zapadne, a tím je knihovna.

Balakrylový obraz

A právě do hodonínské městské knihovny láká nový obraz Petra Přikryla. Nachází se na schodišti do dětského oddělení, kde malí čtenáři najdou jak různé encyklopedie, tak spoustu pohádek. Na téměř sedm metrů dlouhé a až 2,5 metru vysoké malbě najde bystrý pozorovatel rytíře s princeznou i drakem, ale také dinosaury, pyramidy, tygra a papouška, Falca z pohádky Nekonečný příběh, ponorku, vzducholoď a balon a na přání navíc i postavu Indiana Jonese.

Balakrylový obraz

Celý obraz je malovaný univerzálními barvami Balakryl UNI. Ty se do interiéru hodí především díky vodou ředitelné ekologické receptuře, která nepoškozuje zdraví. Navíc lze díky ní štětce jednoduše omýt vodou a není potřeba žádné ředidlo, což také Petru Přikrylovi značně usnadnilo práci. Balakryl UNI je navíc v prodeji v široké paletě šestnácti hotových lesklých odstínů a v šestnácti matných tónech. Od loňského roku je možné Balakryl UNI také na počkání natónovat v Kolorovacích centrech až do 20 tisíc atraktivních odstínů.

Novinky

28. 11. 2016

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou  i černou

Balakryl představuje hravou novinku - Tabulovou barvu, zelenou i černou

Titulek Značka Balakryl se zajímá o přání spotřebitelů, která se vždy snaží vyslyšet. Výsledkem tohoto snažení je i nejžhavější novinka v jejím portfoliu. Tabulová barva Balakryl je určená zejména pro nátěry školních tabulí, ale i jiných …

pokračování

22. 11. 2016

Zde pracují Dobří andělé

Zde pracují Dobří andělé

Nadace Dobrý anděl pomáhá měsíčními příspěvky rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému nebo jinému závažnému onemocnění dostaly do finanční tísně. Naši zaměstnanci Dobrého anděla podporují. Během sbírkových akcí v říjnu 2016 jsme mezi sebou vybrali úžasných 26 902 Kč. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím