Zahrada mateřinky nabízí i díky BALAKRYLU nové vyžití

Zahrada mateřinky

Ani nevlídné počasí na konci října neodradilo víc než třicet rodičů s dětmi, aby přišli pomoci zkrášlit a vylepšit zahradu pražské mateřské školy Horolezecká. Barvami k dílu přispěla značka BALAKRYL, a tak se na chodnících kolem mateřské školy objevilo během jediného dne hned 6 barevných obrazců pro nejoblíbenější dětské hry.

Šedé chodníky na zahradě školky získaly nové využití. Univerzálními barvami BALAKRYL UNI tu totiž šikovní rodiče namalovali šest různých herních barevných obrazců: barevné stopy, bublinky, pavučinu s pavoukem, bludiště, skákacího panáka a také žebřík. Všechny tyto kresby budou sloužit na oblíbené dětské hry. Díky vysoké odolnosti tohoto materiálu proti povětrnostním vlivům a jeho dlouhé životnosti se z těchto prvků budou těšit i děti v mnoha příštích letech.

Zahrada mateřinky

Kromě maleb na chodnících se však zahrada dočkala i dalších vylepšení. Několik tatínků se totiž pustilo do výroby laviček z kmenů, na které si děti mohou sednout a společně si povídat. Účastníci navíc vyčistili několik záhonků, vysázeli túje podél plotu, zasadili dva javory a dvě vrbičky a pod basketbalovými koši vydláždili dopadovou plochu. Našel se čas i na grilované buřtíky, bramboračku a domácí koláče. Pár nápadů si nadšení účastníci schovali na jaro, zahrada školky se tak po skončení zimy dočká dalšího vylepšení. Kromě značky BALAKRYL podpořila zkrášlení zahrady Městská část Prahy 15 a Lesy hl. m. Prahy.

Zahrada mateřinky
Zahrada mateřinky
Zahrada mateřinky
Zahrada mateřinky

Novinky

16. 11. 2017

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

Benefiční aukce výrobků ze soutěže Balakryl RECY věcí

V úterý 28. listopadu vás zveme od 18:30 do Monolok cafe na slavnostní ukončení 5. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Z 27 výrobků bude vyhlášen absolutní vítěz podle hlasování veřejnosti a zároveň porota oznámí jméno výherce čestné ceny.

V druhé …

pokračování

08. 09. 2017

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Dnes startuje hlasování veřejnosti o nejpovedenější dílo letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Autor kousku, který od vás získá nejvyšší počet hlasů, si odnese 20 000 Kč a možnost podílet se na dalším ročníku, ovšem už jako člen odborné poroty. …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím