Zahrada mateřinky nabízí i díky BALAKRYLU nové vyžití

Zahrada mateřinky

Ani nevlídné počasí na konci října neodradilo víc než třicet rodičů s dětmi, aby přišli pomoci zkrášlit a vylepšit zahradu pražské mateřské školy Horolezecká. Barvami k dílu přispěla značka BALAKRYL, a tak se na chodnících kolem mateřské školy objevilo během jediného dne hned 6 barevných obrazců pro nejoblíbenější dětské hry.

Šedé chodníky na zahradě školky získaly nové využití. Univerzálními barvami BALAKRYL UNI tu totiž šikovní rodiče namalovali šest různých herních barevných obrazců: barevné stopy, bublinky, pavučinu s pavoukem, bludiště, skákacího panáka a také žebřík. Všechny tyto kresby budou sloužit na oblíbené dětské hry. Díky vysoké odolnosti tohoto materiálu proti povětrnostním vlivům a jeho dlouhé životnosti se z těchto prvků budou těšit i děti v mnoha příštích letech.

Zahrada mateřinky

Kromě maleb na chodnících se však zahrada dočkala i dalších vylepšení. Několik tatínků se totiž pustilo do výroby laviček z kmenů, na které si děti mohou sednout a společně si povídat. Účastníci navíc vyčistili několik záhonků, vysázeli túje podél plotu, zasadili dva javory a dvě vrbičky a pod basketbalovými koši vydláždili dopadovou plochu. Našel se čas i na grilované buřtíky, bramboračku a domácí koláče. Pár nápadů si nadšení účastníci schovali na jaro, zahrada školky se tak po skončení zimy dočká dalšího vylepšení. Kromě značky BALAKRYL podpořila zkrášlení zahrady Městská část Prahy 15 a Lesy hl. m. Prahy.

Zahrada mateřinky
Zahrada mateřinky
Zahrada mateřinky
Zahrada mateřinky

Novinky

08. 09. 2017

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Hlasujte v soutěži Balakryl RECY věci a vyhrajte

Dnes startuje hlasování veřejnosti o nejpovedenější dílo letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Autor kousku, který od vás získá nejvyšší počet hlasů, si odnese 20 000 Kč a možnost podílet se na dalším ročníku, ovšem už jako člen odborné poroty. …

pokračování

04. 09. 2017

SLOU FASHION DAYS a Balakryl RECY věci ve Vnitroblocku

SLOU FASHION DAYS a Balakryl RECY věci ve Vnitroblocku

Zveme vás na výstavu recy věcí, kterou můžete zhlédnout od 8. do 9. září v holešovickém Vnitroblocku v rámci festivalu udržitelné módy a životního stylu SLOU FASHION DAYS. Kromě vybraných kousků z letošního ročníku soutěže Balakryl RECY věci se můžete …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím