Vítejte na nových stránkách BALAKRYL

Vítejte na nových stránkách BALAKRYL

Věříme, že oceníte jejich barevný přívětivý design i větší přehlednost. Najdete zde nejen všechny výrobky Balakryl a veškeré podrobnosti o nich, ale budou především místem, kde vám poradí zkušení odborníci a kde načerpáte inspiraci, aby váš domov, chata, chalupa či zahrada byly ještě hezčí.

Pomohou vám sekce Nátěrové postupy, Barevné inspirace, Otázky a odpovědi, ale také moderní interaktivní pomůcky Konfigurátor a WOODesigner.

Pět různých variant úvodní obrazovky vás vždy upozorní na zajímavé novinky či aktuální stávající výrobky, případně akce. Pokud vás konkrétní výrobek zaujme, pomocí tlačítek si můžete měnící se obrazovku zastavit a jednoduše o něm zjistit podrobnosti.

Interaktivní pomůckou pro výběr nátěrových hmot je tzv. Konfigurátor. Na zobrazeném schématu domu stačí kliknout na obrázek toho, co chcete natírat, tedy například na dřevěný plot, kovovou střechu nebo vrátka, psí boudu, dřevěný zahradní nábytek, radiátor v koupelně či dětský nábytek nebo stěny v interiéru. Konfigurátor vám automaticky nabídne vhodné výrobky seřazené podle jednotlivých produktových řad. Nátěrovou hmotu můžete vybírat samozřejmě i přímo, a to podle předem zadaných kritérií například podle toho, zda jde o interiér či exteriér, dle typu povrchu či požadovaného finálního vzhledu (lesk/mat/polomat).

Pokud hledáte vhodný podlahový lak, určitě nezapomeňte vyzkoušet dalšího pomocníka, tzv. WOODesigner. Na jedné ze čtyř variant interiéru si můžete vyzkoušet, zdali vaší podlaze bude slušet více mat, polomat nebo lesk. Podle vaší volby vám WOODesigner navrhne konkrétní výrobek ze sortimentu Balakryl.

U každého výrobku přitom najdete nejen základní specifikaci a nátěrový postup, ale také vzorník odstínů ve formátu PDF. Stáhnout si můžete technický, bezpečnostní list i všechny certifikáty. Po kliknutí na Seznam prodejců se vám zobrazí mapa s možností vyhledání a zobrazení nejbližšího prodejního místa, případně stažení GPS souřadnic. Kliknutím na Seznam prodejních míst získáte kompletní přehled prodejen, kde můžete zakoupit nátěrové hmoty Balakryl.

Věříme, že stránky Balakryl.cz pro vás budou pomocníkem a partnerem při uskutečňování vašich nápadů.

Novinky

22. 06. 2017

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

V Praze a Brně proběhly workshopy Balakryl RECY Věci

10.-11. a 18–19. června se v Praze a Brně konaly dvoudenní workshopy pro vybrané účastníky soutěže Balakryl RECY Věci. Workshopy vedli zkušení ekodesignéři Marian Lacek a Antonín Wenzel, kteří společně s Michaelou Vrátníkovou a Petrem Mikoškem z BOA design letošní …

pokračování

05. 06. 2017

Balakryl představuje nový televizní spot

Balakryl představuje nový televizní spot

Od 22. května můžete u vybraných televizních pořadů vidět zbrusu nový desetivteřinový spot pro Balakryl UNI. Spot představuje nejznámější produktovou řadu a zároveň zdůrazňuje šetrnost k životnímu prostředí, certifikace pro použití na dětský nábytek a pro styk se suchými potravinami.


<iframe …

pokračování

BALAKRYL VIZUALIZÉR

PODLAHOVÉ LAKY

Vyzkoušejte si,
jakého vzhledu
dosáhnete
s našimi laky
na dřevěných podlahách!

Flash aplikace zde:

VYZKOUŠET

Facebook - To se mi líbí

BALAKRYL - barvy, laky

Infolinka 800 10 10 00

A PPG Brand

Distributor:
PPG Deco Czech a.s.
338 24 Břasy, Česká republika

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím